فهرست
علاقه رانیری به محرز؛ دوست دارم در لستر بماند
علاقه رانیری به محرز؛ دوست دارم در لستر بماند

علاقه رانیری به محرز؛ دوست دارم در لستر بماند

آی اسپورت - ریاض محرز بازیکن الجزایری لسترسیتی فصل قبل توانست مزد بازی های خوب خود را با انتخاب به عنوان بهترین بازیکن لیگ برتر دریافت کند. این بازیکن بعد از نمایش خوب خود در فصل گذشته با پیشنهادات زیادی روبرو شده است که یکی از این تیم ها آرسنال است. 

کلودیو رانیری سرمربی ایتالیایی لسترسیتی درباره حضور این بازیکن در لسترسیتی گفت: محرز بازیکن بسیار مهم و بزرگی برای ما محسوب می‌شود. او تنها ستاره تیم من محسوب می‌شود ولی اگر به تیمی بزرگتر برود، ستاره های زیادی در تیم خواهند بود که کار را برای محرز سخت‌تر خواهند کرد. به همین خاطر به نظرم بهترین تصمیم برای او این است که در لسترسیتی بماند و فوتبال خود را در این تیم ادامه دهد.»  

او در ادامه گفت: به خوبی محرز را می‌شناسم و او نیز درک متقابلی از کارهای من در لستر دارد. وقتی او در یک دیدار نمایش متوسطی دارد، او را در زمین نگه می دارم. او در یک صحنه می تواند ارزش های خود را نشان دهد. این در حالی است که اگر او در یک تیم دیگر بازی کند، بین ستاره های زیاد آن تیم گم می‌شود. آنگاه با ارائه نمایش متوسط، تعویض می‌شود و جای خود را به یک بازیکن دیگر می‌دهد. برای بازیکنی مثل او خیلی مهم است که احساس اعتماد و اطمینان از جانب مربی داشته باشد. به او گفتم اگر در تیم باقی بماند، در لیگ قهرمانان اروپا بازی خواهد کرد و این خیلی به او کمک خواهد کرد تا پیشرفت کند و به بازیکن بزرگتری تبدیل شود. با این حال، اگر بخواهد از تیم جدا شود، برای او آرزوی موفقیت خواهم داشت.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-07-26 11:59:13
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر