فهرست
یادداشت فلیپ لام/ آنچلوتی بهترین مربی برای بایرن است
یادداشت فلیپ لام/ آنچلوتی بهترین مربی برای بایرن است

یادداشت فلیپ لام/ آنچلوتی بهترین مربی برای بایرن است

 فلیپ لام
مربیان زیادی نیستند آن هایی که می فهمند برای ایجاد کردن تعادل چه چیزهایی نیاز دارند. مثل آنچلوتی. بعد از دو هفته تمرین با او، کاملا مطمئنم که او بهترین گزینه برای هدایت بایرن مونیخ است.

او مربی ای ایتالیایی است که تر میلان، لندن، پاریس و مادرید مربی گری کرده است. همچنین جام های ملی و بین المللی زیادی برده است. او می داند چطور با بازیکنان صحبت کند و مشخص است که از اینجا بودن هم خوشحال است و به ما هم احساس فوق العاده ای می دهد.

امیدوارم دوستان امریکایی ما هم وقتی برای تور به کشورشان سفر کردیم همین احساس را داشته باشند. طبیعتا برایمان بسیار لذت بخش بود که لباس های بایرن مونیخ را در فرودگاه ببینیم. بی صبرانه منتظر بازی با شیکاگو هستیم و بعد از آن هم شارلوت و نیویورک.

فوتبالیست حرفه ای بودن یعنی همیشه در ذهنت فوتبال باشد. وقتی اخبار را تماشا می کنم، برای مثال مهم نیست که داستان چیست و کجای دنیاست، فقط این را می بینم که بچه ها لباس های بارسلونا، منچستریونایتد، رئال مادرید و بایرن مونیخ را به تن دارند.

مهم است وقتی در توری مانند تور امریکای ما هستی به آن بچه ها هم فکر کنی. همه آن رونالدوها، ریبری ها و نیمارهای جوان که در هند، افریقا یا امریکا هستند نشان می دهند که فوتبال در سراسر دنیا چه اهمیتی دارد.

برای باشگاه بزرگی مانند بایرن مونیخ، که هواداران زیادی در سراسر دنیا دارد، این معنی وجود دارد که ما به آن ها مدیونیم. وقتی تورهایی مانند این داریم، خیلی ها به خاطر ما سفرهای طولانی انجام می دهند. چون 3 بازی در مکان های مختلف داریم. مطمئنا این فوق العاده است. با استقبالی که من در آسیا و افریقا از اینترنشنال چمپیونزکاپ دیدم، بعید می دانم این تورنمنت کم اهمیت باشد.

هواداران مهم ترین قسمت ورزش فوتبال هستند و این روزها آن ها همه جا هستند. آن ها واقعا همه جا هستند. آن ها همه بازی های ما را در تلویزیون یا به صورت آنلاین می بینند. می فهمم که هوادارانی که می خواهند ما را ببینند، به هر قیمتی می خواهند به هدفشان برسند و اهمیتی ندارد که در کدام کشور باشند. بازی ها در مکان های مشخص شده هستند و با این روش آن ها راحت تر ما را پیدا می کنند.

البته آن ها تنها افرادی نیستند که از این برنامه بهره می برند. ما هم این شانس را پیدا می کنیم که چیزهای جدید یاد بگیریم و با فرهنگ های مختلف آشنا شویم.

این همچنین فرصتی ارزشمند برای ما است تا بهتر فکر کنیم که چه کاره هستیم و باید چه کار کنیم. قبل از این که به امریکا بیاییم، بازی کوچکی در لاندشات انجام دادیم. تنها 3 روز بعد، ما باید در میلان با شیکاگو بازی کنیم. این حرکتی متعادل است که ما باید به عنوان یک تیم انجام دهیم تا هویتمان هم رشد و توسعه پیدا کند.کد خبر 9404
 
     
آی اسپورت
2016-07-26 15:19:25
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر