فهرست
روایت باورنکردنی؛ داستان عاشقانه ولیعهد دانمارک و همسرش در المپیک
روایت باورنکردنی؛ داستان عاشقانه ولیعهد دانمارک و همسرش در المپیک

روایت باورنکردنی؛ داستان عاشقانه ولیعهد دانمارک و همسرش در المپیک

آی اسپورت- در حالی که کمتر از دو هفته تا آغاز المپیک ۲۰۱۶ ریو مانده مروری داریم بر داستان عاشقانه زوج خانواده سلطنتی که در المپیک سیدنی رقم خورد، در المپیک آتن به عنوان زوجی که به تازگی ازدواج کرده‌اند دنبال شد، در المپیک پکن در غیاب فرزندان و در المپیک لندن با حضور تمام اعضای خانواده رنگ و بویی عاشقانه‌تر گرفت. متنی که می‌خوانید داستان عاشقانه مربوط به ۱۶ سال پیش و بازی‌های المپیک ۲۰۰۰ سیدنی است. 
مری دونالدسون مانند هزاران نفر دیگر که تشنه ورزش و هیجان هستند برای تماشای بازی‌های المپیک سال ۲۰۰۰ به سیدنی رفته بود. همان جا بود که یک ملاقات ناگهانی در کافه‌ای نزدیک دهکده المپیک با شاهزاده فردریک، ولیعهد دانمارک اتفاق افتاد و یکی از زیباترین داستان‌های عاشقانه رقم خورد.شاهزاده فردریک، ولیعهد دانمارک در المپیک ۲۰۰۰ سیدنی
بنابراین جای تعجب ندارد که ولیعهد دانمارک و همسرش هر چهار سال یک‌بار برای مرور عشق آتشین خود سری به مسابقات المپیک جایی که اولین بار یکدیگر را ملاقات کردند، بزنند.


فردریک و مری در المپیک ۲۰۰۴ آتنآشنایی ناگهانی آنها در المپیک سیدنی در نهایت منجر شد که در المپیک آتن در شرایطی که تازه ازدواج کرده بودند در کنار هم شاهد بازی‌ها باشند. مری دونالدسون که اکنون ۴۴ سال دارد، زمانی که برای اولین بار با شاهزاده برخورد کرد ۲۸ ساله بود. بسیاری معتقد هستند که ماری هیچ وقت تحت تاثیر شرایط شاهزاده فردریک و موقعیت او قرار نگرفت. او همواره یک لبخند ملایم روی لبش دارد. در المپیک ۲۰۰۸ پکن در حالی برای تماشای مسابقات عازم چین شدند که دو فرزند کوچکشان کریستین سه ساله و ایزابلا یک ساله را همراه خود نبرده بودند.
فردریک و مری در المپیک ۲۰۰۸ پکن

دو سال بعد زوج ورزش‌دوست دانمارکی در المپیک زمستانی ۲۰۱۰ ونکوور در محل برگزاری رقابت‌ها حضور داشتند.


فردریک و مری در المپیک زمستانی ۲۰۱۰ ونکوورچهار سال بعد المپیک ۲۰۱۲ لندن از راه رسید و خانواده سلطنتی به همراه فرزندانشان برای تماشای بازی‌ها حضور پیدا کردند.


فردریک و مری به همراه فرزندانشان در المپیک ۲۰۱۲ لندنشاهزاده فردریک و مری اکنون در حالی در المپیک ۲۰۱۶ ریو شرکت خواهند کرد که در کنار کریستیان و ایزابلا دو فرزند دیگر به نام‌های وینسنت و ژوزفین هم دارند.


منبع: ورزش بانوان
۴    
آی اسپورت
2016-07-26 15:45:24
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر