فهرست
لایک روز: بازی دلی مطهری با استقلال/ چرا شادی گل نداشت؟
لایک روز: بازی دلی مطهری با استقلال/ چرا شادی گل نداشت؟

لایک روز: بازی دلی مطهری با استقلال/ چرا شادی گل نداشت؟

آی‌اسپورت- مطهری سال‌هاست که از علاقه‌اش به استقلال می‌گوید. اینکه چون استقلالی است به پرسپولیس نمی‌رود. اینکه بارها اعلام کرده‌ استقلالی است و قضیه برایش فرق می‌کند و هیچ ابایی هم ندارد که این حرف را بزند. رفتاری که شاید در فوتبال حرفه‌ای درست نباشد اما مطهری برخلاف بازیکنانی که حرف و عمل‌شان فرسنگ‌ها با هم فاصله دارد، به خوبی نشان داد علاقه به پیراهن آبی برای او فراتر از یک بازی ساده است. به قول خودش:«شاید تا آخر عمرم نتوانم برای این تیم بازی کنم اما تمام تلاشم را می‌کنم این اتفاق بیفتد.اگر نشد هوادارش می‌مانم. بازی در این تیم دلی است و نمی‌توان خود را به زور در این تیم جا داد».

کدخبر:9412
  ۵  
آی اسپورت
2016-07-26 16:36:45
نظر دهید

۵ نظر
بردیا از کرمانشاه
سه شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۴۵
این پسر محشره
-
سه شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۲۹
پرچم استقلالیا همیشه بالاست
-
سه شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۵، ۲۱:۴۸
یادمه باپرسپولیس علی دایی اومده بودن اردبیل ۴ روز تو تختی اردبیل تست داد بعدشم دیپورت شد تهران.چجوری استقلالیه که واسه تست اومده بود پرسپولیس؟
امید کوکبی
چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵، ۰۳:۵۴
یارو به ده راه نمیدادان سراغ کدخدا را می گرفت.... مگه پرسپولیس جای کوتوله هاست... ایشان داره موج سواری می کنه از احساسات هواداران کیسه... وگرنه بازیکنی که سال گذشته دو گل زده مال این حرفهاست؟!
برزو
چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۲۲
همکلاسی سوم دبستانمه. یه دفه سر کلاس با خودکار قرمز داشت نقاشی میکشید. پرسپولیسیه همه اینو میدونن فقط واسه اینکه سکته نکنه نرفت پرسپولیس
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر