فهرست
توضیح تولید ورزشی لی‌نینگ؛ دوست یکی از استقلالی‌ها پارچه سفید را اضافه کرده!
توضیح تولید ورزشی لی‌نینگ؛ دوست یکی از استقلالی‌ها پارچه سفید را اضافه کرده!

توضیح تولید ورزشی لی‌نینگ؛ دوست یکی از استقلالی‌ها پارچه سفید را اضافه کرده!

آی اسپورت- استقلال در شرایطی روز دوشنبه در اولین دیدار فصل جدید خود به مصاف نفت تهران رفت که بخش سفیدی که به قسمت پایین پیراهن‌های آبی اضافه شده بود توجه ها را به خود جلب کرد.
هر چند که مدیران باشگاه تاکید دارند این مدلِ لباس هایشان است اما نماینده برند چینی که البسه استقلال را تامین می کند  تاکید کرده چند ساعت قبل از این دیدار استقلالی ها پیراهن هایشان را به تولیدی دوست یکی از بازیکنان بزرگ این تیم برده‌اند و به پایین آنها چند سانتیمتر پارچه سفید اضافه کرده اند.
براری نماینده تولیدی لی نینگ که قرار است البسه استقلال در فصل جاری را تامین کند، گفت: براساس فهرست سایز بندی که مسئولان باشگاه به شرکت ما داده بودند برای بازیکنان سایزهای مد نظر را ارسال کردیم اما به خاطر اشتباه باشگاه در این سایزبندی ظاهرا پیراهن ها برای برخی بازیکنان کوتاه بوده و آنها به جای اینکه موضوع را با ما در میان بگذارند خودسرانه اقدام به اضافه کردن پارچه کرده اند.  ظاهرا پیراهن های بازیکنان را ساعتی قبل از بازی به تولیدی یکی از دوستان بازیکن بزرگ تیم فرستاده اند و در آنجا چند سانتیمتر پارچه سفید به پایین لباس ها اضافه کرده اند. قطعا روز چهارشنبه به باشگاه خواهم رفت و با آقای افشارزاده در این مورد صحبت می کنم. اگر باشگاه استقلال به خاطر این کار عذرخواهی نکند قطعا ما به خاطر لطمه ای که به برندمان خورده شکایت خواهیم کرد.  طبق قراردادی که ما با باشگاه استقلال داریم لباس های اصلی از هفته چهارم به بعد در اختیار تیم قرار خواهد گرفت اما آنها باید در همین بازی اول هم مشکل را با ما در میان می گذاشتند نه اینکه لباس ها را به تولیدی دوست یکی از بازیکنان بزرگ استقلال ببرند و این کار غیرحرفه ای را انجام دهند.
  ۳  
آی اسپورت
2016-07-26 18:34:54
نظر دهید

۳ نظر
بابای برزو
سه شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۰۲
رحمتی اینجا، رحمتی اونجا، رحمتی همه جا...
علی کچـــل
سه شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۰۲
برند مان ؟؟؟ انگاری آدیداس ان
تولیدی حاج غولومسین کیسه میدوزه بیا و ببین خیلی با دوام تر از شما ...
-
سه شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۵، ۲۰:۴۴
دیگه ١١ تا کیسه حموم که اینقدر شلوغ کاری نداره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر