فهرست
گسترش فولاد 0- پیکان 0؛ صلح پولدارها
گسترش فولاد 0- پیکان 0؛ صلح پولدارها

گسترش فولاد 0- پیکان 0؛ صلح پولدارها

آی اسپورت- تیم‌های گسترش فولاد و پیکان که خریدهای پر سر و صدایی در نقل و انتقالات داشتند و بازیکنان مطرحی به تیم‌هایشان اضافه کردند، در هفته اولِ فصل 96-95 برابر هم قرار گرفتند و در روزی که بیشتر روی شوت‌های از راه دور برنامه داشتند به تساوی یک بر یک رضایت دادند.
  هفته اول لیگ برتر ؛ ساعت: 18:15 ؛ سه‌شنبه 95/5/5
 استادیوم: بنیان دیزل تبریز ؛ تماشاگر: 200 نفر
 
داور: پیام حیدری؛ کمک‌ها: علی میرزابیگی، علی‌اکبر عظیم‌پور و حسین ترابیان / ناظر: محمدرضا فلاح
  اخطار:
 داریوش شجاعیان(76)-محمدرضا خلعتبری(84) از گسترش فولاد
 لوون هاراپتیان(13)- سیاوش یزدانی(28)-مهدی شیری(62) از پیکان
 
گسترش فولاد
فرناندو دخسوس، مرتضی اسدی، سید محسن حسینی، محسن حمیدی، مسعود ابراهیم‌زاده، مگنو باتیستا، علیرضا نقی‌زاده، محمدامین درویشی(79- امیرحسین کریمی)، محمدرضا خلعتبری(87- یوسف سیدی)، داریوش شجاعیان و لوسیانو پریرا(4+90- مهران فرضیات)
سرمربی: فراز کمالوند
 پیکان
رحمان احمدی، امیرحسین صادقی، سیاوش یزدانی، على حمودی، لوون هاراپتیان، ابوالفضل ابراهیمی، صادق بارانی، مهدی شیری، سیامک نعمتی(82- آرمان قاسمی)، بهادر عبدی(79- ماهان رحمانی) و آرش برهانی(74- شهریار مقانلو)
سرمربی: مجید جلالی
 
 
شرح نیمه اول
بازی بدون اینکه اتفاق خاصی داشته باشد تا دقیقه 10 پیگیری شد و دو تیم سبک بازی حریفانشان را شناختند اما پس از آن تلاش بازیکنان برای گرفتن و حفظ توپ بیشتر شد طوری که آنها قصد داشتند با پاس‌های پیاپی و شوت از راه دور به گل برسند. ضربه ایستگاهی داریوش شجاعیان برای گسترش فولاد و شوت سیامک نعمتی برای پیکان هر دو تیم را می‌توانست به گل اول برساند اما عملکرد خوب دروازه‌بان‌ها در هر این صحنه‌ها بازی را بدون گل در جریان گذاشت. شاگردان کمالوند که از امتیاز میزبانی هم بهره می‌ بردند بیشتر قصد نفوذ از سمت راست زمین و ارسال بلند برنامه داشتند ولی در 45 دقیقه اول در رسیدن به اهدافشان ناکام بودند. تیم جلالی هم بیشتر روی سرعت حمودی از جناح راست برنامه داشت ولی آنها هم مثل حریفشان در رسیدن به گل موفق نبودند تا هر دو تیم بدون گل به رختکن بروند.
 بهترین بازیکن:
 رحمان احمدی خرید جدید پیکان و کاپیتان این تیم بارها ناجی دروازه تیمش شد و مقابل ضربات خلعتبری و شیمبا، دو هم‌تیمی فصل گذشته‌اش در سپاهان موفق عمل کرد.
 
 اتفاق ویژه:
 بازگشت رحمان احمدی به دوران اوج و عملکرد خوب او درون دروازه پیکان جالب توجه بود. همچنین این مسابقه دومین بازی هفته پس از دیدار صبای قم و صنعت نفت بود که بدون گل خاتمه یافت.
 

 
     
آی اسپورت
2016-07-26 19:33:01
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر