فهرست
الاتحاد 2- تراکتورسازی صفر ؛ خداحافظ آسیا
الاتحاد 2- تراکتورسازی صفر ؛ خداحافظ آسیا

الاتحاد 2- تراکتورسازی صفر ؛ خداحافظ آسیا

آی اسپورت -

ورزشگاه شهر جده، تماشاچی:35 هزار نفر

داور: بتجامین ( استرالیا) 

اخطار: حامد لک ( تراکتورسازی) 

اخراج : میلاد فخر الدینی ( تراکتور ) ، دقیقه 25 

تراکتورسازی :حامد لک ، میلاد فخرالدینی ، مرتضی اسدی ، محمد نصرتی ،مسعود ابراهیم زاده ، مهدی کریمیان ، جواد کاظمیان (52 سعید اقایی) میثم بائو ( 30 محمدحسین مهرآزما ) علی کریمی ،  کریم انصاری فر ، سعید دقیقی 

 سرخپوشان تراکتوری به عنوان اولین تیم ایرانی لیگ قهرمانان آسیا را ترک کردند. آنها که امروز با ترکیب تهاجمی به دیدار الاتحاد رفته بودند در نیمه اول با شوت پشت محوطه جریمه الاسیری یک ـ صفر عقب افتادند و در نیمه دوم نیز گل دوم را از فلاحته زوج این بازیکن دریافتند.
تراکتور در نیمه اول دو بخت خوب برای گلزنی داشت که آنها را هدر داد. آنها همچنین در نیمه دوم با بدن های تحلیل رفته تلاش زیادی برای جبران نتیجه کردند اما دوندگی کریم انصاری فرد و پاس های او و البته میدان داری علی کریمی نتیجه بخش نبود. تراکتورسازی با این شکست از لیگ قهرمانان آسیا حذف شد و بازی آخر این تیم مقابل لخویا تشریفاتی خواهد بود. امروز از این گروه العین با 5 گل لخویا را شکست داد و با 10 امتیازی به عنوان تیم اول به مرحله بعد صعود کرد و الاتحاد با این برد 9 امتیازی شد و فعلا تیم دوم گروه است. تراکتور در پایان روز پنجم 5 امتیازی است و البته در بازی آخر مقابل لخویا فقط برای این به میدان می رود که به میدان رفته باشد. این در حالی است که آنها در صورت حفظ روند ابتدای بازی می توانستند در این بازی حداقل حریف را متوقف کنند.
تراکتور در غیاب مهدی کریمیان، علی کریمی را به عنوان هافبک دفاعی به زمین فرستاده بود. کریمی البته تلاش خود را کرد اما الاتحاد نیز بارها از حفره های دفاعی و فاصله بین مدافعان و وینگرهای قرمزپوشان استفاده کرد و حتی می توانست بیش از این ها گل بزند.
حذف تراکتورسازی در شرایطی اتفاق افتاد که این تیم تجربه زیادی در رقابت های آسیایی ندارد و فعلا باید به آنها خسته نباشید گفت. تراکتورسازان که سال آینده نیز در لیگ قهرمانان آسیا حضور خواهند داشت برای حضور بهتر در مسابقات سال آینده احتیاج به یک فصل خوب و البته چند خرید حسابگرایانه دارند بازیکنی مثل لئو ستاره الاتحاد که امروز فوق العاده بازی کرد. با حذف تراکتورسازی ملی پوشان این تیم بی دردسر به تیم ملی ملحق خواهند شد.

 شرح گل:

1-0 ( الاتحاد) : عبدالفتاح الاسیری در دقیقع 13 با یک شوت بیرون محوطه جریمه گل اول بازی را برای الاتحاد به ثمر رساند. 

2-0( الاتحاد) : لی اندرو هافبک الاتحاد ، الاسیری را از راست راه انداخت و پاس کات بک او در غیاب مدافعان وسط تراکتور توسط مخنار فلاته به گل دوم بازی تبدیل شد . 

اتفاق ویژه 1 :

در دقیقه 63  فرار عمقی فلاته او را با لک تک به تک کرد و گلر تراکتور برای بار دوم در این رقابتها پنالتی داد که البته این بار تنها با یک کارت زرد جریمه شد . این پنالتی را فهد به تیر دروزاه زد تا امید تراکتور فعلا ناامید نشود . 

 اتفاق ویژه 2:

 در دقیقه 25، میلاد فخرالدینی بازیکن تیم تراکتورسازی ایران از سوی داور مسابقه اخراج شد. او  با انجام یک خطای بی مورد ضربه بزرگی به تیم خود زد . 

     
آی اسپورت
2014-04-16 00:04:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر