فهرست
شروع موفق بیرانوند در ترکیب پرسپولیس: رکوردشکنی بعد از 4 سال
شروع موفق بیرانوند در ترکیب پرسپولیس: رکوردشکنی بعد از 4 سال

شروع موفق بیرانوند در ترکیب پرسپولیس: رکوردشکنی بعد از 4 سال

آی اسپورت - طلسم طولانی دروازه‌بان‌های جدید پرسپولیس، سرانجام بعد از 4 سال شکسته شد و علیرضا بیرانوند اولین حضورش در دروازه این تیم را با کلین شیت پشت سر گذاشت. بیرانوند که امروز مقابل سایپا برای اولین بار شماره یک پرسپولیس را پوشید، زیاد به دردسر نیفتاد و روی معدود حملات حریف نمایش خوبی داشت. همین نمایش، برای یک برد ارزشمند و اولین بازی بدون گل خورده در ترکیب سرخپوشان کافی بود.

پیش از بیرانوند، هر 5 دروازه‌بان قبلی پرسپولیس در اولین بازی‌شان با پیراهن این تیم گل خورده بودند. لیگ یازدهم، نیلسون در اولین بازی با پیراهن پرسپولیس روبروی صبای گل محمدی قرار گرفت و دو گل خورد. لیگ چهاردهم، سوشا هفته اول دروازه‌بان پرسپولیس بود و خودش دروازه تیمش را باز کرد. مسعود همامی در بازی با راه آهن برای اولین و آخرین بار درون دروازه پرسپولیس ایستاد و دو بار دروازه‌اش باز شد. لیگ پانزدهم، صادقی هفته اول دو گل از پدیده خورد و لوبانف هم بازی با پیراهن پرسپولیس را با خوردن دو گل از سپاهان آغاز کرد.

آخرین دروازه‌بانی که حضور در پرسپولیس را بدون گل خورده آغاز کرد، شهاب گردان در هفته اول لیگ دوازدهم بود. در آن مسابقه، پرسپولیس با یک گل صنعت نفت آبادان را برد. جالب اینکه آن مسابقه هم اولین بازی جلال حسینی بعد از بستن قرارداد با سرخپوشان بود و موقعیت چندانی روی دروازه این تیم ایجاد نشد. مدافعی که حضورش در ترکیب پرسپولیس، بیشتر از دروازه‌بان‌ها روی سرنوشت آن‌ها تاثیرگذار است!کد خبر: 9406
  ۳  
آی اسپورت
2016-07-26 22:01:59
نظر دهید

۳ نظر
پرسپولیس سرور کیسه دوپینگی
سه شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۱۰
چی چرتو پرت مینویسی لیگ سیزده نیلسون با تراکتور کلین شیت کرد بازی اول
امید کوکبی
چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵، ۰۳:۴۷
شیر کُر لورسون :*
زنده بی همیشه :*
-
چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۳۷
آفتاب پرست پول پرست کارتن خواب
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر