فهرست
برانکو: خوشحالم که افت ما به حداقل رسید/ اولین برد مهم بود
برانکو: خوشحالم که افت ما به حداقل رسید/ اولین برد مهم بود

برانکو: خوشحالم که افت ما به حداقل رسید/ اولین برد مهم بود

آی اسپورت- صحبت‌های برانکو ایوانکوویچ بعد از برد پرسپولیس در نخستین بازی لیگ شانزدهم را می‌خوانید:

 ** اولین برد برایمان مهم بود. شما دیدید که چقدر این برد شادی را به هواداران هدیه داد و شاهد تشویق پر شور آنها بودیم.

**اول فصل است و تیم‌ها هنوز به دنبال کیفیت خوبشان نرسیده‌اند و هنوز قدرت تیم‌ها کامل نشده است. به بازیکنانم تبریک می‌گویم امروز یک بازی شجاعانه به نمایش گذاشتند و نظم بالایی داشتند.
** در بیشتر دقایق بازی کنترل مسابقه را در اختیار داشتیم. چیزی که به طور ویژه من را خوشحال می‌کند این است که افت ما به حداقل رسید. یک‌بار دیگر به بازیکنان به خاطر این برد تبریک می‌گویم. طبیعی است که تلاش مضاعفی را از آنها در مسابقات آینده می‌خواهم.** همانطور که متوجه شدید مهدی طارمی دو ماه تمرین نکرد. فاصله بین مسابقات کم است تلاش می‌کنیم هر چه زودتر به ترکیب اصلی باز گردد. او در همین چند دقیقه چند حرکت جالب انجام داد و بازیکن با کیفیتی است.** در مورد بازیکنان نظر نمی‌دهم و عادت به این کار ندارم. اینکه امروز از امیری به عنوان مهاجم نوک استفاده کردیم نشان می‌دهد چقدر برای کارش احترام قائل هستم.

کد خبر: 9401
  ۵  
آی اسپورت
2016-07-26 22:35:46
نظر دهید

۵ نظر
لجن پولیس
سه شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۵۱
برو دیپلم ردی دعا به جون داور کن که اون فرشاد کوتوله رو دقیقه ۴۰ اخراج نکرد داوری های جهت دار به سود لنگ از همین هفته اول شروع شده
مهریار
سه شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۲۹
چطور روت میشه بعد از هنرنمایی دیشب زرگر از داوری حرف بزنی ؟
پرسپولیس سرور کیسه دوپینگی
سه شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۵۴
وای سوزش اس اسیا کیسه کشه چارتایی ها شروع شد عزاشون شروع شد صل علی محمد قاتل کیسه اومد پرفسور آتیشتون زده بدبختا نترس تا هفته شش پنج هفته دیگه مونده خخخخخ
امید کوکبی
چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵، ۰۴:۰۰
اسم تیم بذارید حرص پولیس چون تشت یخ هم مرهم دردهای کیسه نیست :)
-
چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۰۴
حالا ای اسپرت به اصطلاح بی طرف ک بعد از درگیری بختیار و کاوه تو بازی استقلال فوری برای استقلال یه خبر حاشیه ای کار کردی منتظریم خبرت درباره درگیری وحید امیری تو بازی پرسپولیس هم ببینیم!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر