فهرست
قول مربی بدنساز پرسپولیس: اوکراینی ها را آماده می کنم
قول مربی بدنساز پرسپولیس: اوکراینی ها را آماده می کنم

قول مربی بدنساز پرسپولیس: اوکراینی ها را آماده می کنم

آی اسپورت - ولادیمیر پریموف به همراه اولکسی پلی یانسکی، دو بازیکن اوکراینی جدید تیم فوتبال پرسپولیس هستند. سن بالا، رزومه نه‌چندان درخشان و اضافه‌وزن مشهود این دو بازیکن باعث شده برانکو تحت فشار شدید قرار بگیرد و حتی برخی این دو بازیکن را تحمیلی بدانند. شنیده می‌شود مارکو، مربی بدنساز پرسپولیس به برانکو قول داده هر چه زودتر پریموف و پلی یانسکی را آماده حضور در مسابقات کند.
 ظاهراً این دو بازیکن که کمی اضافه وزن دارند، به دلیل فشار انتقادات و همچنین حضور در یک کشور جدید، از نظر روحی و روانی هم وضعیت مناسبی ندارند. حالا برانکو منتظر است مربی بدنساز تیمش، اولین لژیونرهای اوکراینی تاریخ فوتبال ایران را برای حضور در ترکیب تیم فوتبال پرسپولیس آماده کند.


منبع: میزان
  ۲  
آی اسپورت
2016-07-27 05:26:19
نظر دهید

۲ نظر
امید
چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵، ۰۸:۰۷
پلی یانسکی که بازی هم کرد و مطمئناً چندبازی بگذره فیکس پرسپولیس میشه. انتقادات زیادی از اوکراینی ها میشه ولی مطمئن باشید در ادامه فصل میترکونند.
پوریا
چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۲۱
بازیکنی دیروز اومد تو زمین اتفاقا خیلی مسلط بود روی توپ . معلوم بود اصولی و حرفه ای بلده . در صورتی که دفاع چپ پرسپولیس ، دیروز با گام برداشتن اشتباه و حرکت غلط باعث شد به راحتی مصدوم بشه . همین نکات ریز فرق بین یک اروپایی و یک بازیکن وطنی رو نشون میده .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر