فهرست
آرسنال 3-1 وست‌هم: چکش، حریف توپ نشد
آرسنال 3-1 وست‌هم: چکش، حریف توپ نشد

آرسنال 3-1 وست‌هم: چکش، حریف توپ نشد

آی اسپورت- آرسنال، در دیدار عقب افتاده ی هفته ی سی و چهارم لیگ برتر، به مصاف وست هم رفت که توانست این تیم را شکست داده و به رده ی چهارم لیگ برتر صعود کند

آرسنال برای کسب سهمیه ی لیگ قهرمانان، به شدت به پیروزی در این دیدار نیاز داشت و وست هم نیز، با شکست در این مسابقه، خطر سقوط را حس می‌کند.

ترکیب دو تیم:

http://sportwalkindia.com/wp-content/uploads/2014/02/arsenal.pngآرسنال: شزنی، ورمالن، سانیا، مرته‌ساکر، کوشینلی، روسیچکی، آرتات، کاسولا، کولسترو، پودولسکی، ژیرو

http://www.bettingexpert.com/assets/images/system/clash/team_logos/football/8654_Logo.pngوست‌هم: آدریان، گای دمل، تاکینس، وینستون رید، آرمرو، دیامه، نوبل، نوچرینو، داونینگ، جارویس، کارول

شرح بازی:

دو گل لوکاس پودولسکی و یک گل از ژیرو باعث شد تا توپ‌چی‌ها، با خیالی راحت از اورتون به حفظ سهمیه ی لیگ قهرمانان خود ادامه دهند.

بازی با برتری نسبی آرسنال شروع شد، آنها بر حریف نسبتا غلبه کرده و به بازی سوار بودند. دو ضربه ی پیاپی از محمد دیامه، باعث شد تا موقعیت خوبی برای آرسنال از دست برود. او روی بازگشت توپ که توسط اندی کارول انجام شد، توپ را به آسمان کوبید تا خیال همه راحت شود.

در دقیقه ی 30، روی پاس بسیار خوب کاسورلا، مهاجم فرانسوی آرسنال در موقعیت خوبی قرار گرفت ولی توپ به راحتی توسط ادرین جمع شد.

مهار این دروازه بان به تیم روحیه داد و حملات وست هم بیشتر شد تا تنها در 5 دقیقه مانده به نیمه ی اول، آرسنال گل اول را توسط جارویس دریافت کرد.

گل وست‌هم، آرسنال را به زندگی برگردادند. آنها 4 دقیقه پس از این گل، بازی را به تساوی بکشانند.

نیمه ی دوم را نیز آرسنال بهتر شروع کرد و موفق به گل زدن شد.

روی پاس خوب توماس ورمالن، ژیرو در موقعیت تک به تک قرار گرفت و توانست توپ را وارد دروازه کند.

ضربات عالی پودولسکی و تبس، یکی پس از دیگری توسط آدریان جمع شد ولی در درقیقه ی 78 این پودولسکی بود که در محوطه ی 6 قدم، توپ را به کمک پاس هدی رمزی، به سقف دروازه کوبید.

بازی با نتیجه ی 1-3 به پایان رسید تا آرسنال جایگاه خود را حفظ کرده و ساندرلند خطر سقوط را حس کند.

گل‌ها:

http://www.bettingexpert.com/assets/images/system/clash/team_logos/football/8654_Logo.png40" گل برای وست هم ! متیو جارویس، اولین گل بازی را به نفع وست هم به ثمر می‌رساند.

http://sportwalkindia.com/wp-content/uploads/2014/02/arsenal.png44" گل برای آرسنال! تنها 4 دقیقه پس از گل وست هم، لوکاس پودولسکی روی پاس سانتی کاسورلا، توانست گل تساوی تیمش را به ثمر برساند.

http://sportwalkindia.com/wp-content/uploads/2014/02/arsenal.png55" گل برای آرسنال! اولیور ژیرو توانست روی پاس توماس ورمالن، گل دوم تیمش را به ثمر برساند و توپ‌چی ها را پیش بیندازد.

http://sportwalkindia.com/wp-content/uploads/2014/02/arsenal.png78" گل برای آرسنال ! لوکاس پودولسکی توانست برای بار دوم گلزنی کند و تیمش را با نتیجه ی 3-1 پیش بیندازد.


تعویض‌ها:

http://sportwalkindia.com/wp-content/uploads/2014/02/arsenal.png72" توماس روسیچکی از بازی خارج شده و به جای او آرون رمزی به زمین مسابقه می‌آید.

http://www.bettingexpert.com/assets/images/system/clash/team_logos/football/8654_Logo.png"78 متیو جارویس، جای خود را به جو کول می‌دهد.

http://www.bettingexpert.com/assets/images/system/clash/team_logos/football/8654_Logo.png84" اندی کارول، جای خود را به کارلتون کول می‌دهد.


کارت‌ها:

http://sportwalkindia.com/wp-content/uploads/2014/02/arsenal.png15" کارت زرد برای توماس روسیچکی

http://www.bettingexpert.com/assets/images/system/clash/team_logos/football/8654_Logo.png37" کارت زرد برای آنتونیو نوچرینو

http://www.bettingexpert.com/assets/images/system/clash/team_logos/football/8654_Logo.png"61 کارت زرد برای محمد دیامه

http://sportwalkindia.com/wp-content/uploads/2014/02/arsenal.png63" کارت زرد برای کیم کالستروم

     
آی اسپورت
2014-04-17 12:30:25
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر