فهرست
عکس روز:پرسپولیسی‌ها به خاطر یاسین موهای‌شان را تراشیدند
عکس روز:پرسپولیسی‌ها به خاطر یاسین موهای‌شان را تراشیدند

عکس روز:پرسپولیسی‌ها به خاطر یاسین موهای‌شان را تراشیدند

آی‌اسپورت- در حاشیه بازی پرسپولیس و سایپا مشاهده شد که چهار تن از بازیکنان پرسپولیس موهای خود را تراشیده بودند و با استایل جدید در زمین حاضر شده بودند.علی علیپور، فرشاد احمدزاده، محسن مسلمان و مهدی طارمی نفراتی بودند که موهای خود را کوتاه کرده بودند. اما دلیل این کار چه بود؟ کاپ در این باره نوشت:ماجرا از این قرار بود که پیش از شروع فصل علی علیپور در یکی از روستاهای شمالی کشور با کودکی به نام یاسین آشنا می شود که مبتلا به سرطان بوده است. علیپور ارتباط خود را با این کودک نگه می دارد و موضوع او را با بازیکنان این تیم درمیان می گذارد و پیشنهاد می دهد هرکسی که خواست برای همدردی خود با این کودک موهای خود را بتراشد.  بعد از این درخواست مسلمان، طارمی، احمدزاده  به تبعیت از علیپور موهای خود را کوتاه می کنند.
کدخبر:9412
  ۳  
آی اسپورت
2016-07-27 13:18:40
نظر دهید

۳ نظر
-
چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۳۵
لنگ اسپرت صدات درنمیاد دیروز لنگیا به استقلالیها فش ناموس دادن اونوقت یکی تو اس اس عطسه میکنه تیتر میزنی این بود جواب عزاداری استقلالیها برا هادی نوروزی یا اینکه یک فصل کاپیتان رحمتی عکس هادیرو بست به بازوش اونوقت بانو میناوند میگه لنگیا با فرهنگترین تماشاگران دنیا هستند!!!!!!!!!!!!!!
-
چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۳۸
درود به شرفتون
برزو
چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۰۱
بازی با احساسات طرفداران، ریا ، عکسی برای روی جلد! حرومزاده ها اگه واقعا دلتون واسه سرطانی ها سوخته برید بیمارستان هزینه ی درمان دو سرطانی رو تقبل کنید. مو کوتاه کردن مشکل هیشکی رو حل نمیکنه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر