فهرست
تصمیمات عجیب برانکو در بازی اول: همه سفارشی‌ها در زمین
تصمیمات عجیب برانکو در بازی اول: همه سفارشی‌ها در زمین

تصمیمات عجیب برانکو در بازی اول: همه سفارشی‌ها در زمین

یک- مهدی طارمی، پرسپولیس را دور می‌زند. با ترکیه قرارداد می‌بندد، پشیمان می‌شود و برمی‌گردد. در تمام این اتفاقات پرسپولیس دارد ناز طارمی را می‌کشد. در نهایت او وارد باشگاه می‌شود و قرارداد می‌بندد. برانکو مصاحبه می‌کند که از طارمی ناراحت نیست و فقط دو ماه زمان نیاز دارد که به شرایط آرمانی برسد.

دو- کمال دو روز در تمرینات مشاهده نمی‌شود. کامیابی‌نیا به بهانه مشکلات مالی، همه تصاویر اینستاگرامش که با پیراهن پرسپولیس بود را پاک می‌کند تا هواداران متوجه ناراحتی ستاره‌شان شوند. تصمیم کمال جواب می‌دهد و باشگاه ساده‌ترین راه را برای بازگشت کمال در نظر می‌گیرد. دویست‌میلیون به قرارداد کامیابی‌نیا اضافه می‌شود و او به تمرینات برمی‌گردد.

سه- محسن ربیع‌خواه تنها بازیکنی است که پیش از لیست برانکو جذب پرسپولیس می‌شود. شنیده شده برانکو اعتقادی به او ندارد و ربیع‌خواه به دلیل رابطه نزدیک با یکی از تصمیم‌گیران باشگاه پرسپولیس با این تیم قرارداد بست.

چهار- دو بازیکن اوکراینی به پرسپولیس می‌آیند. بازیکنانی که شباهتی به سلیقه آقای پروفسور ندارند. به نظر فشارها تاثیر گذاشته و برانکو مجبور به رضایت حضور آن‌ها در تیم شد.

پنج- همه این اتفاقات تا پیش از شروع فصل افتاد. جایی که دست برانکو بسته بود و نمی‌توانست یا نمی‌خواست که در مقابل فشار مدیران، ایستادگی کند. اما با شروع بازی‌ها، اوضاع متفاوت است. حالا برانکو است که تصمیم نهایی را می‌گیرد. 

شش- اولین ترکیب پرسپولیس لیگ شانزدهم مشخص می‌شود. کمال فیکسِ فیکس است. ربیع‌خواه در دفاع چپ بازی می‌کند. برانکو هیچ تنبیهی برای آن‌ها در نظر نگرفت و از بازی اول آن‌ها را به میدان فرستاد. حتی به کسی نشان نداد که ناراحت از حضور این دو بازیکن است. یکی تمرینش را تعطیل کرد و دیگری هم بازیکنی نبود که او می‌خواست. ولی این پایان ماجرا نیست. برای طارمی هم تنبیهی در نظر نمی‌گیرد. مهدی طارمی به خاطر افت شرایط بدنی، پانزده دقیقه آخر وارد بازی می‌شود. بدون ناراحتی و جریمه‌ای. در دقایق بعد هم مدافع اوکراینی وارد می‌شود. برانکو با هر فشاری، انعطاف نشان داد و هیچ کدام از بازیکنان را تنبیه نکرد. پس جریمه خطا چه می‌شود پروفسور؟ با این شرایط مدیریت بازیکنان تا آخر فصل چه می‌شود؟حسام محسنیان / آی‌اسپورت
  ۱۵  
آی اسپورت
2016-07-27 14:28:32
نظر دهید

۱۵ نظر
Mehr
چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۴۶
تو هفته‌ای که همه دارن دنبال بهانه برا نبردن و باختنشون می‌گردن، پرسپولیس تو اون زمین داغون با یه بازی بهتر و بدون دادن موقعیت به حریف بازی رو برد، چه ایرادی وارد هست به تیم؟ آهان، ایرادای غیرفنی! با یه کم توهم. مگه هدف اصلی نتیجه گرفتن و خوب بازی کردن نیست؟ الان مشکل چیه؟ انتظار دارید تصمیم‌های احساسی گرفته بشه؟ به چه قیمتی؟ برانکو بسیار هم منطقی هست. میدونه کمال یا مثلا مهدی رو کنار بذاره جایگزین ندارن. نمیخواد بلایی که پارسال با نخواستنِ سیدجلال سرش اومد دوباره تکرار بشه. پرسپولیس پارسال مفت جام رو از دست داد. نباید تکرار بشه.
رضا
چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۵۶
بوی سوختگی میاد
لنگیه بی عار
چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۵۷
از یه مربیه بی وجود و بی رگ چه انتظاری دارین؟؟ مگه یادتون نیست این سیب زمینی زمانی که سرمربی تیم ملی بود علی لابی چه باندی واسه خودش تو تیم درست کرده بود و این بی خا... واسه اینکه‌ از تیم‌ ملی پرتش نکنن بیرون لال شده بود و سرشو مثل کبک تو برف کرده بود؟؟ این لنگیا و خالیفسور بی غیرت اگه یه ذره خا... داشتن نمیذاشتن دایومی مرجوعی از ۱۰ کیلومتری باشگاهشون رد بشه ولی خب بی عارتر از این حرفا هستن
حسین
چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۵۹
بخشید مگه دیشب ربیع خواه بد بود
-
چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۰۸
ااحمق بازیکن نداشت که مجبور شد اونهارو بازی بده
منصوریان و کیسه امسال هیچ گوهی نمیشن
چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۱۱
کامنت سوم 14:57 عزیزم میخواستم بهت بگم بیشعور بعد دیدن تو حتی سوادم نداری! کسی که بنویسه: "مربیه بی وجود" یا "لنگیه بی عار"، دیگه نمیشه ازش انتظار داشت. ضمنا بی غیرت همه کس و کارت هستن. ما طارمی رو برگردوندیم که امسال جای دو تا 4 تا بذاره درتون حالا تو بسوز
برزو 4&9
چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۲۱
مهم نیست منصوریان یا استقلال گوهی بشن یا نشن، مهم اینه تو خودت هیچ گوهی نیستی!
-
چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۰۴
هفت: پرسپولیس تیم اخر اوایل فصل قبل فقط با تفاضل گل قهرمان نمیشه.و در همین مسابقه اول پیروز میشه!!!
واقعا از چی سوختی؟!
-
چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۳۹
اسم رمز کوبیدن قطبی تو لیگ هشتم "دی کارمو" بود. اسم رمز حمله به برانکو- به جرم توهین به ساحت مقدس کیروش!- رو هم دیروز جاعل کیروشی پور تو گزارشش لو داد. "بازیکن های اوکراینی" امیدوارم تماشاگرای پرسپولیس حواسشون باشه و نه به جوسازی های کیروشی پور و رسانه های "پرتغالی" دل بدن نه توجهی به ناداوری های احتمالی داشته باشن. پشت برانکو بمونید که خیر در همینه. قطبی رو از دست دادیم برانکو رو از دست ندین.
-
چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۱۶
برانکو کلا نشون داده توانایی مدیریت ستاره هارو نداره . دقیقا زمانی که همه چیز روبراهه تیمش وا میده . هم توی تیم ملی هم بازی آخر با راه آهن نشون داد تو شرایط حساس و پیچیده نمیتونه کارو در بیاره
نام
چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۵۷
برانکو همیشه همین بوده. بله قربان گو در برابر مدیران، تسلیم در برابر بازیکنا و دغل و سفسطه باز در برابر مردم. حالا هی الکی بزرگش کنین.
-
چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵، ۲۱:۳۰
اول اینکه برزو گوزو تو خفه دوم اینکه کمال یک میلیارد هم اضافه می کرد حقش بود
-
چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۴۹
همه چیزی که نوشتید اشتباهه بجز اینکه کمال باید واسه بی انضباطی روی نیمکت می نشست
مجتبی فرد
پنجشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۴۳
آی اسپورت عزیر برای زدن برانکو زود شروع کردی. صبر می‌کردی باخت می‌داد، بعد.
اصلا کی‌روش خدا، برانکو هیچی. شرافت داشته باش و واسه دل هواداران پرسپولیسی هموطنت که شده قلم به مزد نزن.
پدر برزو
يكشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۳۰
پسرم همین جا مشغول باش... دوستان مراعات کنید این بچه را خواهشن، ما مشغولیم :)
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر