فهرست
ستاره روز: کمال‌الملک؛ مرد گل‌های کلیدی
ستاره روز: کمال‌الملک؛ مرد گل‌های کلیدی

ستاره روز: کمال‌الملک؛ مرد گل‌های کلیدی

آی اسپورت- نمایشِ شب گذشته پرسپولیس در آخرین مسابقه هفته اول لیگ برتر، برای هواداران این تیم رضایتبخش و متقاعدکننده به نظر نمی‌رسید. پسران برانکو که ظاهرا هنوز هم تحت فشار بدنسازی بودند، چندان برتر از حریف ظاهر نشدند و در آستانه از دست دادن دو امتیاز در شروع لیگ قرار داشتند اما یک لحظه کلیدی، سرنوشت مسابقه را به سود سرخ‌ها تغییر داد. پرتابِ بلند وحید امیری در جدال هوایی مهره‌های سایپا و پرسپولیس تا نزدیکی‌های دروازه نارنجی‌ها رفت و با یک سیو فوق‌العاده روبرو شد اما کامیابی‌نیا با یک ضربه دقیق در برگشت، اولین گل فصل پرسپولیس را به ثمر رساند. هافبک دفاعی سرخ‌پوشان، در فصل گذشته نیز دو بار، تبحرش در گلزنی روی توپ‌های دوم را به نمایش گذاشته بود. یک بار در بازی حساس خانگی با سپاهان، شوت تماشایی او به سقف دروازه حریف چسبید تا پرسپولیس از شکست نجات پیدا کند و یک بار در انزلی مقابل ملوان، کامیابی‌نیا بهترین استفاده را از شلوغی محوطه جریمه برد و گل سه امتیازی پرسپولیس را به ثمر رساند. او هر دو گل را با شادی مشابهی جشن گرفت. حرکتی که دیشب در ورزشگاه تختی تهران هم تکرار شد. کمال دوباره دست‌هایش را روی سینه‌اش کوبید و به هواداران پرسپولیس احترام نظامی داد. درست بعد از یک گل کلیدی دیگر که موجب شد قرمزها فصل جدید را با پیروزی آغاز کنند و در اولین بازی از لیگ شانزدهم، بیشتر از 4 هفته اول لیگ پانزدهم امتیاز به دست بیاورند.
 در مسابقه با سایپا هم مثل بیشتر هفته‌های نیم‌فصل دوم فصل گذشته، قرمزها تنها با یک هافبک دفاعی در زمین حاضر شدند تا وظیفه سنگین مرد شماره 11 در ساختار تیم برانکو حفظ شود. در شرایطی که بیشتر تیم‌های لیگ از دو هافبک دفاعی استفاده می‌کنند، پرسپولیس ترجیح می‌دهد به حضور کامیابی‌نیا در این پست اکتفا کند و همه درگیری‌های میانه میدان را به او بسپارد. این بازیکن نه تنها با موفقیت از پس این وظیفه برآمده، بلکه حالا تبدیل به مهره کامل‌تری شده است. هافبک ملی‌پوش پرسپولیس، حالا ظرافت و هنر را به جنگجویی همیشگی‌‎اش اضافه کرده تا کمال‌الملک میانه میدان تیمش باشد. بازیکنی در حال به کمال رسیدن در خط هافبک تیم برانکو. 


کدخبر:9405
  ۴  
آی اسپورت
2016-07-27 15:24:30
نظر دهید

۴ نظر
کمال گوزو
چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۳۸
این کمال الگوزو مگه جز زدن گلهای ریباند و مرده خوری کار دیگه ای هم بلده؟؟؟؟
امیدپنالتیمی
چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۰۲
ببند بابا گل میزنه… نه اینکه پنالتی مفتی بزنه
-
چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۴۳
کامنت اولی داره عقده هاشو بروز میده.نصف تیمای دنیا دنبال بازیکنی هستن که روی توپای برگشت گل زن باشه بعد تو میگی مرده خور؟
مکتب انسان ساز شاهین
پنجشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۵، ۰۴:۵۴
کمال ما هست عالی آنیش گرفته کیسه استقلالی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر