فهرست
پنج فریم از پنج اتفاق خوب هفته:شعار تراکتوری‌ها و جوانان آبادانی
پنج فریم از پنج اتفاق خوب هفته:شعار تراکتوری‌ها و جوانان آبادانی

پنج فریم از پنج اتفاق خوب هفته:شعار تراکتوری‌ها و جوانان آبادانی

آی‌اسپورت-  هفته نخست لیگ همانطور که انتظار می‌رفت خیلی آرام دنبال شد. با این وجود شروع لیگ با اتفاقات خوبی همراه بود که با هم مرور می‌کنیم.
 

1-  تراکتور در فصل جدید دست به اقدام ارزشمندی زد. آنها برخلاف بسیاری از باشگاه‌های ایران که توجهی به مسائل غیرورزشی ندارند، به کمپین" به امید احیای دریاچه ارومیه" پیوستند و حتی این شعار را روی پیراهن‌های خود نیز نقش بستند. با توجه به توجهاتی که تراکتور همواره به سوی خود جلب می‌کند این حرکت تراکتوری‌ها می‌تواند نقش مهمی در این کمپین حیاتی برای مردم منطقه و ایران داشته باشد.
 


2-  رافائل دروازه‌بان جدید استقلال خوزستان در بازی با تراکتور با وجود اینکه دو گل دریافت کرد اما در چندین صحنه با واکنش‌های خوب خود توانست استقلال را در بازی نگه دارد.  حالا با توجه به عملکرد امیدوارکننده دروازه‌بان برزیلی استقلالی‌ها می‌تواند امیدوار بود که او به خوبی جای خالی خسوس را پر کند تا نماینده ایران در لیگ قهرمانان پدر و مادر خوبی داشته باشد.


 
3- علی علیپور، فرشاد احمدزاده، محسن مسلمان و مهدی طارمی نفراتی بودند که در بازی دیروز پرسپولیس موهای خود را برای همدردی با یاسین کودک سرطانی تراشیده بودند و با استایل جدید در زمین حاضر شده بودند.


 
4- جمعی از هواداران پرسپولیس پس از بازی با سایپا دست به یک کار فرهنگی در ورزشگاه تختی زدند. این عده به شکلی هماهنگ روی سکوها رفته و زباله‌های تولید شده را جمع‌آوری کردند.
 


5- نفت آبادان پس از سه سال دوری دوباره به لیگ برتر برگشت. آبادانی‌ها در بازی اول خود تقریبا با همان تیم فصل گذشته خود به میدان رفتند. موضوعی که علاوه بر افزایش انگیزه جوانان این تیم، باعث می‌شود آنها پس از یک سال حالا با حضور در لیگ برتر مزد تلاش فصل پیش خود را بگیرند.
کدخبر:9412
  ۱  
آی اسپورت
2016-07-27 15:56:17
نظر دهید

۱ نظر
-
چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۴۴
به امید احیای دریاچه اورمیه. یاشاسین تراختور کبیر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر