فهرست
شایعه روز: اختلافات «سه تفنگدار» پرسپولیس با عالیشاه!
شایعه روز: اختلافات «سه تفنگدار» پرسپولیس با عالیشاه!

شایعه روز: اختلافات «سه تفنگدار» پرسپولیس با عالیشاه!

آی اسپورت- سه بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس با کاپیتان سوم این تیم اختلاف دارند. محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده و کمال کامیابی‌نیا رابطه بسار صمیمانه‌ای با یکدیگر دارند و در بیشتر لحظات تمرین و حتی بیرون از زمین مسابقه دقایق زیادی را با همدیگر می‌گذرانند. رابطه این سه به قدری با همدیگر خوب است که عکس‌های سه نفره زیادی در صفحات شخصی آنها در اینستاگرام به چشم می‌خورد و حتی لقب «سه تفنگدار» را برای خودشان انتخاب کرده‌اند. مسلمان، احمدزاده و کامیابی‌نیا رابطه خوبی هم با مهدی طارمی دارند و شنیده می‌شود همین موضوع باعث تیره و تار شدن رابطه «سه تفنگدار» پرسپولیس با امید عالیشاه شده است.
عالیشاه که فصل قبل بازوبند کاپیتانی پرسپولیس را بر بازو می‌بست، پس از جدایی مهدی طارمی و رامین رضاییان از جمع سرخ‌پوشان و پیوستن به تیم فوتبال ریزه‌اسپوز ترکیه، پستی در صفحه شخصی خود منتشر کرد که به عقیده بسیاری طعنه به این دو بازیکن بود.
در بازی شب گذشته پرسپولیس مقابل سایپا، عالیشاه می‌توانست با یک پاس، مسلمان را در موقعیت گلزنی قرار دهد اما این کار را انجام نداد تا شائبه اختلافات میان این دو شدت بگیرد. نکته‌ای که باعث شده صحت این موضوع تقویت شود، جای خالی عالیشاه در عکس‌های تیمی پرسپولیس، در صفحات شخصی مسلمان، احمدزاده و کامیابی‌نیا است. عالیشاه در هیچ یک از عکس‌های تیمی صفحات این ۳ بازیکن جایی ندارد. شنیده می‌شود پرسپولیسی‌ها برای جلوگیری از خشم برانکو و نیمکت‌نشینی احتمالی، اختلافات را پنهان نگه داشته‌اند.

منبع: میزان
  ۷  
آی اسپورت
2016-07-27 17:47:17
نظر دهید

۷ نظر
برزو
چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۵۸
تاپالوویچ با راه دادن به طارمی ثابت کرد توان اداره ی تیمشو نداره و امسال کلی حاشیه واسه لنگی ها ایجاد خواهد شد. اگه پارسال کرار جاسم به خاطر مسائل مالی تو استقلال تنش ایجاد میکرد اینجا در باشگاه لنگ بازیکنا با خودشونم درگیرند!
-
چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۲۲
دقیقا با نظر برزو موافقم . بهترین اتفاق اینه که اعتماد به نفس کاذبی بازیکنای این تیمو گرفته . هرچقدر بردهای اینجوری بیارن به نفع رقیباس . فوتبالیا به این بردا میگن برد دشمن شاد کن
-
چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۲۸
دقیقا ، مثل بردهای اول فصل قبل مظلومی که باعث شد چشم روی ضعف ها ببنده
حمیدرضا
چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۲۸
برزوجان همه اینا اگر درست هم باشه شما حق توهین نداری… با همه این حرفها دهن شما دربی سرویسه (اینم جواب توهینت)
-
چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۳۲
لطفا شما دوتایی که کامنتهای اولو گذاشتید ساکت شید.ما هم به برد هایی که 4 تا توش به تیم کیسه میزنیم میگیم بردهایی کیسه خفه کن.عقده ای ها.اینا همه شایعه بیش نیست.برزو عجیب از طارمی میترسه ها
امید
چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۳۸
عجیب اینکه در بازی پرسپولیس سایپا، با اینکه ورزشگاه تختی ورزشگاه خیلی قشنگ و خوبیه ولی کیفیت بد زمین چمن، نور کم ورزشگاه و کیفیت بد تصویربرداری توی کیفیت بازی خیلی اثر داشت. به اینها بپردازید. اینها مهمه. راحت با هزینه ای کمتر از 6 میلیارد می تونند یک زمین چمن عالی و مدرن و نورافکن ها و پروژکتورهای قوی نصب کنند. این ورزشگاه بازیهای زیادی را میهمان پرسپولیس و استقلال خواهد بود و باید بازسازی بشه تا کیفیت خوبی داشته باشه. حتی در جام باشگاههای آسیا می شود از این ورزشگاه استفاده کرد.
پدر برزو
يكشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۲۹
پسرم همین جا مشغول باش... دوستان مراعات کنید این بچه را خواهشن، ما مشغولیم :)
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر