فهرست
ادینیو در جدول گلزنان تراکتورسازی می تازد/ فقط مانده ابراهیمی
ادینیو در جدول گلزنان تراکتورسازی می تازد/ فقط مانده ابراهیمی

ادینیو در جدول گلزنان تراکتورسازی می تازد/ فقط مانده ابراهیمی

آی اسپورت- لوسیانو ادینیو همچنان به گلزنی اش برای تراکتورسازی ادامه می دهد. او در 4 بازی آخرش برای تراکتورسازی در لیگ چهاردهم، 3 گل وارد دروازه پیکان، استقلال و نفت کرد و تنها موفق به باز کردن دروازه گسترش فولاد نشد. در اولین بازی این فصلش هم دروازه استقلال خوزستان را باز کرد.
حالا آمار او برای تراکتورسازی به 21 گل در 31 بازی لیگ برتری رسیده است و این یعنی ادینیو در جدول گلزنان تراکتورسازی در تاریخ لیگ برتر از فلاویو لوپز 20 گله عبور کرده و به تنهایی دومین گلزن پرشورها شده است. مرد برزیلی حالا تنها محمد ابراهیمی را بالاتر از خود می بیند. ابراهیمی با پیراهن تراکتورسازی 25 گل در لیگ برتر زده است و ادینیو می تواند با زدن فقط 5 گل به تنهایی بهترین گلزن تراکتورسازی در تاریخ لیگ برتر شود.
ادینیو با گلی که وارد دروازه استقلال خوزستان کرد، تعداد گلهایش در تاریخ لیگ برتر را هم به عدد 76 رساند یعنی فاصله ای تنها یک گله با کریم انصاری فرد و دو گله با جلال رافخایی. او همچنین 9 گل با فریدون فضلی 85 گله فاصله دارد.
ادینیو امسال می تواند هم بهترین گلزن تراکتورسازی در تاریخ لیگ برتر شود و هم خودش را چهارمین گلزن برتر تاریخ این رقابت ها کند پشت سر 3 بازیکنی که بیش از 100 گل زده اند یعنی رضا عنایتی، آرش برهانی و مهدی رجب زاده.
     
آی اسپورت
2016-07-27 19:27:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر