فهرست
افشاگری فرزاد مجیدی: روی لباس‌ استقلال آرم خارجی می‌زدیم!
افشاگری فرزاد مجیدی: روی لباس‌ استقلال آرم خارجی می‌زدیم!

افشاگری فرزاد مجیدی: روی لباس‌ استقلال آرم خارجی می‌زدیم!

آی اسپورت- پیراهن‌های کوتاه استقلال و وصله‌زدن به این پیراهن‌ها در آستانه‌ی اولین دیدارشان در لیگ شانزدهم یکی از عجیب‌ترین سوژه‌هایی بود که خیلی زود سوژه بسیاری از هواداران رقیب شد. این اتفاق عجیب و تاسف‌آور برای پیراهن‌های استقلال در همین شروع لیگ باعث شد تا فرزاد مجیدی که فصل گذشته در تعدادی از بازی‌ها وظیفه‌ی سرپرستی استقلالی را برعهده داشت، افشاگری عجیبی بکند. صحبت‌های مجیدی را می‌خوانید: «پارسال سرپرست این تیم بودم و به صراحت می گویم اتفاقاتی که در استقلال رخ می دهد خنده دار است. این لباس ها در شان استقلال نیست. وقتی شنیدم چه اتفاقی افتاده واقعا خجالت کشیدم. ما پارسال هم چنین مشکلاتی را داشتیم و باید از ابتدای فصل جلویش را می گرفتیم. در نیم فصل که من آمدم به لباس ها ایراد گرفتم. پیراهن های ما فقط در بازی ها خارجی بود اما در تمرینات از لباس های ایرانی استفاده می کردیم و  روی این لباس ها آرم خارجی می زدیم! تمام تی شرت های ما برند اسپانسر نبود و باید این مساله را پیگیری کنند. جهانیان و هیات مدیره باید ببینند این وسط چه خبر است. امسال نمی دانم چه برندی استفاده می کنند اما باید ببینیم طرف قرارداد و شرکا چه کسانی هستند. باید ببینیم این لباس در شان تیم هست یا خیر؟ در شان تیم استقلال نیست که پارچه به لباس وصله کنند.»

کد خبر: 9401
  ۶  
آی اسپورت
2016-07-27 22:38:54
نظر دهید

۶ نظر
الغرافه ۵-۱ اقلیت بی فرهنگ بطری پرت کن
چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۳۶
البته لباسامون هرچی باشه از لباسی که لنگ تو بازی با سایپا پوشیده بود بهتر بود لباسشون شبیه کیسه زباله بود خخخخخخخخ
علی کچـــل
چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۴۴
چه دوره ای شده کیسه ها هم برند دار شدن ...
ارمنستان
چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۴۹
حتما نوشتن فرشینگ
جیم
چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۵۶
شان چیه؟ برند ها البسه ی تیم ها را تهیه میکنند چون قوانین حمایت از برند و لایسنس وجود داره و اونها میتونن از محل فروش لباس های برند به طرفداران کسب درامد کنند.

تو مملکت ما این سوسول بازی ها وجود داره و هر طرحی داده شه فرداش صدتا تولیدی تو منیره با قیافه ظاهری یکسان تولید میکنند.

اینه که ارزش نداره که کمپانی های معروف بیان و این برند های در پیت هم فقط تا حد بسیار کنی حاضرند هزینه کنند تا حکم ابلیغ براشون داشته باشه.
باشگاه ها هم پول ندارن بدن برند معروف بخرند !! این مشکل رو تیم ملی هم داره.راه خل هم نداره الا اینکه قوانین محافظت از برند اجرایی بشه
-
چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۵۸
شان کیسه همون کیسه زباله هست که بکشه روش
بابای استقلالی ها
چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۰۹
سوزش استقلالی ها= کابوس شیش تا توی هفته ششم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر