فهرست
کرانچار:سه ماه پیش به همه هشدار داده بودم / به تیم ملی بازیکن نمی دهیم
کرانچار:سه ماه پیش به همه هشدار داده بودم / به تیم ملی بازیکن نمی دهیم

کرانچار:سه ماه پیش به همه هشدار داده بودم / به تیم ملی بازیکن نمی دهیم

آی اسپورت -سرمربی سپاهان در پایان نشست مطبوعاتی اش تاکید کرد بازیمنان ملی پوشش را به می روش تحویل تخواهد داد . 

به گزارش گل به نقل  از مهر زلاتکو کرانچار پس از پیروزی تیمش مقابل السد قطر در نشست خبری ضمن بیان مطلب فو.ق اظهار کرد:بازیکنان من کاملاً دستورالعمل‌هایی که به آنها داده بودیم را اجرا کرده و سازماندهی تیم ما اجازه کار به تیم السد را نداد. همچنین هافبک‌های ما به خوبی توپ را دریافت کرده، برای بازیکنان خط حمله ساختند و کیفیت این بازی به میزان قابل توجهی بالا بود.

وی افزود: بالاخره ما توانستیم یک ترکیب جوان از آکادمی سپاهان ایجاد کرده و نباید فراموش کنیم این کار بزرگی است. ما روی بال خیال‌پرداز تماشاگران به پرواز آمدیم و آنها همیشه ما را یاری کردند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان اضافه کرد: پیش‌بینی می‌کردیم امروز السد نتواند خوب بازی کند اما در رده نخست، کسب سه امتیاز برای ما اهمیت بسیاری داشت و به همین دلیل ما خیلی برای این بازی و کسب سه امتیاز آن برنامه‌ریزی کرده‌ بودیم اما فشار این مسابقه به میزان قابل توجهی بالا بود و ما نیز باید تلاش می‌کردیم.

وی ادامه داد: برای حفظ آمادگی بازیکنان فردا با از سر گیری تمرینات خود، به مسابقه با الهلال در عربستان فکر می‌کنیم و مسابقه امروز پرفشار بوده و بازیکنان از آن خسته شدند اما به بازیکنان تاکید کردم که تمهیداتی بی‌اندیشیند تا از تهاجم الهلال به دروازه ما جلوگیری کنند.

کرانچار خاطرنشان کرد: بعضی بازیکنان با وجود اینکه ملی‌پوش بودند، نشان دادند که از نظر اراده در تیم بسیار قدرتمند بوده و توانستند دوام بیاورند. من از همه بازیکنان خود رضایت داشته و مطمئن هستم آنها مرا مأیوس نمی‌کنند.

وی در پاسخ به اینکه آیا پیش‌بینی این پیروزی پرگل را می‌کردید یا خیر؟، بیان داشت: می‌دانستیم که باید برای پیروزی به میدان برویم و این را در جلسات خصوصی به بازیکنان القا کرده و امروز کسب سه امتیاز برای ما مهم بود و در کنار آن باید با اختلاف دو گل از بازی خارج می‌شدیم تا تفاضل گل خود را در جدول بهبود ببخشیم و خوشحالم که موقعیت‌های بسیاری ایجاد کرده و 4 گل بزنیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان درباره افزایش توان شوتزنی تیمش در این بازی تصریح کرد: شاید پاسخ من کلی باشد اما من از آغاز سعی در تقویت روحیه شوتزنی بازیکنان داشتم، هرچند که در فوتبال ایران کم شوت می‌زنند و من تلاش کردم و به سوکای که شوت‌های پای چپ خوبی دارد، توجه کرده و به شریفی با اعتماد به نفس توجه کردم تا شریفی به یکی از بازیکنان لیگ تبدیل شده و با شایستگی تمام به تیم ملی دعوت شد.

وی پیرامون حضور بازیکنان ملی‌پوش در اردوی تیم ملی تصریح کرد: تا جایی که ملی‌پوشان از موضع تیم سپاهان و مدیریت این تیم قاطعانه تا لحظات آخری که تیم در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارد، بازیکنان در اختیار ما هستند. من از سه ماه پیش هشدار دادم که احتمال این وجود دارد که 4 تیم ایران در مسابقات آسیا گرفتار برنامه‌ریزی غلط شده و سبب ضربه زدن به کیفیت فوتبال ایران شوند .

کرانچار در پایان گفت: حضور بازیکنان در تیم ملی تخطی از قوانین FIFA، AFC و UEFA بوده و نباید در تاریخ‌هایی به جز روزهای فیفا، بازیکن به تیم ملی بدهند و این اردو در تاریخ روزهای فیفا گنجانده نشده، قرار نیست بازیکن به تیم ملی بدهیم.

     
آی اسپورت
2014-04-16 00:12:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر