فهرست
درباره قرارداد فرشید باقری: 800 میلیون افزایش در عرض یکسال
درباره قرارداد فرشید باقری: 800 میلیون افزایش در عرض یکسال

درباره قرارداد فرشید باقری: 800 میلیون افزایش در عرض یکسال

آی اسپورت - یکی از عجیب ترین قراردادهای بازیکنان استقلال، مبلغی است که آبی ها برای فرشید باقری در نظر گرفته اند. طبق لیست منتشر شده توسط سازمان لیگ، رقم قرارداد هافبک دفاعی جدید استقلال 950 میلیون تومان است. این اتفاق زمانی عجیب می شود که باقری فصل قبل تنها 150 میلیون تومان از صبای قم گرفته بود اما حالا و در عرض یکسال 800 میلیون تومان به رقم قراردادش اضافه شده است.
اگر خاطرتان باشد زمانی که استقلال این بازیکن را به خدمت گرفت، رقم پرداختی به باقری سر و صدای زیادی کرد و گفته شد که وزارت ورزش به این موضوع اعتراض کرده و گفته چطور بازیکنی که فصل قبل 150 میلیون می گرفته امسال باید بالای 950 میلیون تومان دریافتی داشته باشد. کار به جایی رسید که حتی بحث فسخ قرارداد با باقری هم به گوش رسید اما این بحثها نتیجه ای نداشت و فرشید حالا یکی از بازیکنان ثابت استقلال محسوب می شود.


کد خبر: 9408
  ۷  
آی اسپورت
2016-07-28 08:43:53
نظر دهید

۷ نظر
-
پنجشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۰۵
تازه روزبه چشمی هم هست اونم قراردادش بالای میلیارده صددرصد
۱
علی کچـــل
پنجشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۰۷
از این 800 میلیون بخش عمده ای برای خرید براق کننده ی کله ی کچل یک بنده خدایی هزینه خواهد شد ...
لنگ کثیف و متعفن
پنجشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۱۵
نوش جونش که داره میگیره... وقتی بازیکنی مثل دایومی که تو تست های تیم درپیت خاله ریزه ترکیه رد و مرجوع شده با آپشن های مخفی حسین دولابی داره بالای ۱/۵ میلیارد میگیره چرا فرشید ۹۰۰ میلیون نگیره؟؟ وقتی آفتابه پرست که پارسال مفتی واسه نفت بازی میکرد و ناهارشو زنش از خونش واسش می اورد داره بالای ۱ میلیارد از لنگ میگیره چرا فرشید ۹۰۰ نگیره؟؟؟
معشوقم پرسپولیس
پنجشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۴۱
یعنی هر وقت به ماجرای باقری فک میکنم به مدیریت و مربی استقلال میخندم یعنی برانکو بد جور باقری رو بشون انداخت درود بر سیاستت برانکو. الکی اسم بازیکن میاورد بعد استقلال فورا با پیشنهاد نجومی باش قرارداد میبست افشین رو هم اینجوری بشون انداخت
احمد
پنجشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۵۴
فکر میکنم این خیلی مزخرفه که بگیم یه بازیکن امسال 100 گرفت نباید سال دیگه 900 بگیره.. یه نگاه سطحی به فوتبال اروپا حرف شما رو نقض میکنه.. نیمار تا وقتی تو برزیل بود مقدار کمی بود مبلغ قراردادش و در عرض یک سال چندین میلیون دلار از بارسلون گرفت یا بازیکنایی که در جام ملتهای اروپا خوش درخشیدن وبا قیمتهای گزاف توسط باشگاهها خریداری شدن در صورتیکه قبل جام ملت ها کسی اونا رو نمیشناخت.. مطمئنا درخشش فرشید باقری در فصل گذشته باعث شده قیمتش هم به تناسب بالا بره حتما میدونین که این بازیکن مشتریان دیگری هم داشته... همین بس که علی دایی در موردش گفته فرشید بازیکن بزرگی خواهد شد .
بشکه کچلی بیش نیستم
پنجشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۲۷
واقعن فک کردید هشتصد میلیون مستقیم میره تو جیب این بدبخته مفلوک؟
این پولی که ازش حرف میزنید یه سفره رنگینیه که باز شده و کفتارها دورش خیمه زدن. خصوصیات کفتارها هم که معرف حضور دوستان هست.
۱
پدر برزو
يكشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۲۷
پسرم همین جا مشغول باش... دوستان مراعات کنید این بچه را خواهشن، ما مشغولیم :)
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر