فهرست
حامد لک دو گل خورده و 4 سیو استثنایی
حامد لک دو گل خورده و 4 سیو استثنایی

حامد لک دو گل خورده و 4 سیو استثنایی

آی اسپورت ـ حامد لک دروازه بان تراکتورسازی برای یکی از جایگاه های باقیمانده سه دروازه بان تیم ملی در جام جهانی می جنگد. او که برای پوشیدن پیراهن 3 تیم ملی نبرد سختی با علیرضا حقیقی و سوشا مکانی دارد امروز با تیمش از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا کنار رفت.

حامد لک در این مسابقه روی گل اول الاتحاد تاحدی مقصر بود اما در همان نیمه اول با یک سیو عجیب و غریب آن اشتباه را جبران کرد. لک توپی را که روی محوطه شش قدم وول می خورد با یک بازگشت سریع با شیرجه گربه ای تصاحب کرد تا سپاهان با همان شکست یک بر صفر به رختکن برود.
لک در نیمه دوم دومین گل را از حریف دریافت کرد اما روی این گل به هیچ وجه مقصر نبود. لک سپس بلافاصله بعد از این گل روی مهاجم الاتحاد مرتکب خطای پنالتی شد تا داور او را با کارت زرد جریمه کند. این دومین پنالتی لک در این رقابت ها بود که اتفاقا هر دو در شرایط مشابه اتفاق افتاده و البته هیچ کدام هم به ثمر نرسیده است، لک امشب پنالتی بازیکن الاتحاد را با یک شیرجه تماشایی مهار کرد. او سپس در ادامه بازی دو بار دیگر دروازه تراکتور را نجات داد که مهمترین آنها در دقیقه 2+90 اتفاق افتاد که او با سه شیرجه پشت سر هم 3 موقعیت گلزنی را از حریف گرفت. با این واکنش ها لک ستاره تراکتورسازی در بازی امشب بود. بازیکنی که حالا این شانس را دارد که به عنوان اولین گلر تیم ملی به اردو برود.

رحمان احمدی، دانیال داوری، سوشا مکانی و علیرضا حقیقی فعلا در اختیار باشگاه هایشان هستند و دیرتر از لک به تیم ملی ملحق می شوند.

     
آی اسپورت
2014-04-16 00:26:25
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر