فهرست
اعتراض به بخشش رحمتی؛ چرا کولی‌بالی را نبخشیدید؟
اعتراض به بخشش رحمتی؛ چرا کولی‌بالی را نبخشیدید؟

اعتراض به بخشش رحمتی؛ چرا کولی‌بالی را نبخشیدید؟

آی اسپورت - لغو محرومیت سید مهدی رحمتی جدیدترین حاشیه فوتبال ایران است. این اتفاق حرف و حدیث‌های زیادی را در پی داشته است. شاید مستحق‌ترین تیم برای اعتراض به این حکم، استقلال خوزستان باشد که قرار است همین هفته با استقلال و رحمتی روبرو شود. علی پورکیانی قائم مقام باشگاه استقلال خوزستان در این باره می‌گوید:« در جلسه هم‌اندیشی سازمان لیگ اسماعیل حسن‌زاده اعلام کرد محرومیت مهدی رحمتی به هیچ عنوان بخشیده نمی‌شود. آیا اگر استقلال با پرسپولیس هم بازی داشت حکم به بخشش رحمتی می‌دادند؟»
 
پورکیانی در ادامه گلایه‌هایش از تیم خودش مثال می‌آورد:«  دو سال قبل موسی کولی‌بالی در بازی با راه‌آهن به دلیل مشکلی که به وجود آورد 5 جلسه محروم شد. در شرایطی که ما به حضور این بازیکن در زمین محتاج بودیم و خیلی درخواست کردیم تا بخشی از محرومیت او به تعلیق در بیاید یک جلسه هم او را نبخشیدند و تمام 5 جلسه محرومیت را پشت‌سر گذاشت. این در حالی بود که کولی‌بالی هیچ سابقه قبلی نداشت و حتی کارت قرمز هم دریافت نکرده بود. اما به دلیل همان یک  مشکل 5 جلسه او تیم ما را همراهی نکرد.»

کد خبر:9402
  ۸  
آی اسپورت
2016-07-28 11:44:40
نظر دهید

۸ نظر
Alireza
پنجشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۰۲
این کارا دیگه تکراری شده چیز عجیبی نیست 4 جلسه شد دو تا که بازی صبا و ذوب آهن فصل قبل رو بازی کنه 2 تا هم شد یکی مقابل نفت و چون اس خوزستان احساس خطر کردن زود بخشیدنش . جالبش اظهار ندامت رحمتیه خ خ خ . چطور کسی که اعتقاد داره نباید محروم میشد و محرومیتش الکیه الان برای کار نکرده به قول خودش اظهار ندامت کرده خنده داره ...!!
سید دست طلایی سرور لنگیایی
پنجشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۰۵
چون اصلا عقاب آسیا نباید محروم میشد که حالا بخواد بخشیده بشه... اگه پارسال اون وحشی بازیهای محسن زامبی لنگیا فقط یه جلسه محرومیت داشت پس رحمتی محروم‌ که هیچ باید تشویقم میشد
-
پنجشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۲۲
می خوام ببینم پنگوئن با این همه ادعای دین و مذهب چجوری روش می شه با همچین حق خوری توی دروازه وایسه
-
پنجشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۴۱
آیا اگر استقلال با پرسپولیس هم بازی داشت حکم به بخشش رحمتی می‌دادند؟.... راستش برای ما فرقی نداره رحمتی باشه و نباشه 3 تا 4 تا میزنیم. شما هم میتونی بزن.
-
پنجشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۰۰
استقلال حکومتی، همینه! همینه!
حمیدرضا
پنجشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۳۴
استقلالی ها همشون فقط تظاهر میکنن … ادعای مذهبی بودن دارن بعد میرن با رقاص نیمه برهنه عکس میگیرن… ادعای فرهنگشون میشه بازیکنشون به جانباز بی احترامی می کنه… ادعای احترام به پیشکسوت و بزرگتر دارن تو استادیوم آزادی خودشون به همه اسطوره هلشون بی احترامی کردن… ادعای علمی بودنشون میشه میرن میشینن تو بشکه یخ تا به فرشینگ برسند… جمع کنید اینهمه دروغ و تظاهر رو… استقلال امسال قهرمان نمیشه چون از الان داره حق رو ناحق می کنه
-
پنجشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۵، ۲۱:۵۷
خیلی بد بود
بازگشت به دوران مصطفوی
امید کوکبی
جمعه ۸ مرداد ۱۳۹۵، ۰۳:۲۳
برزو همین جا مشغول باش که ما مشغولیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر