فهرست
نظرسنجی: حق با کیست کی روش یا باشگاه ها/ نظر بدهید
نظرسنجی: حق با کیست کی روش یا باشگاه ها/ نظر بدهید

نظرسنجی: حق با کیست کی روش یا باشگاه ها/ نظر بدهید

آی اسپورت ـ مجادله میان تیم ملی فوتبال ایران و تیم های باشگاهی به مرحله ای غیرقابل بازگشت رسیده است و رویارویی بین مربیان باشگاه ها و شخص کارلوس کی روش به حداکثر رسیده، تیم ملی فوتبال ایران در حالی با ترکیب ناقص و بدون دروازه بان به ژوهانسبورگ رفته که مهمترین خبر روز همین موضوع است، اینکه کدامیک از طرفین دعوا حق بیشتری دارند.

باشگاه ها که طبق قوانین فیفا اختیاردار بازیکنان هستند و می توانند آنها را در اختیار تیم ملی نگذارند یا کارلوس کی روش که از ماه ها پیش این مسئله را به عنوان یک درخواست به فدراسیون اعلام کرده بود. کی روش عقیده دارد بدون انجام اردوهای مد نظر و با توجه به شرایط تمرینی فوتبالیست ها در مسابقات لیگ تنها برگزاری اردوهاست که می تواند ضامن موفقیت تیم ملی در جام جهانی بشود. چیزی که او در ذهن دارد در افزایش شدید توان دوندگی و بدنی بازیکنان و هماهنگی آنها در حد نهایت است. اما باشگاه ها هم مطالبه درستی دارند، در حال حاضر باشگاه استقلال و سپاهان برای ادامه فعالیت در لیگ قهرمانان به ملی پوشانشان نیازمندند و اگر استقلال فردا نتیجه لازم را در عربستان بگیرد آنها هم مثل سپاهان بازیکنانشان را آزاد نخواهند کرد.

حالا از شما می خواهیم نظر خود را در این باره بنویسید، در این جنگ زرگری بی سرانجام حق با کیست؟ سپاهان، استقلال و مربیانشان یا کارلوس کی روش.

     
آی اسپورت
2014-04-16 00:40:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر