فهرست
فریم به فریم با گل‌نزن‌های هفته: تیم منتخب گل‌نزن‌ها
فریم به فریم با گل‌نزن‌های هفته: تیم منتخب گل‌نزن‌ها

فریم به فریم با گل‌نزن‌های هفته: تیم منتخب گل‌نزن‌ها

1-  علیپور روی یک توپ مرده، آنقدر پشت مدافع سایپا دوید که بالاخره توپ را از او گرفت و مدافع سایپا محو شد. توپی که او از مدافع سایپا قاپید شبیه به توپی بود که قوچان‌نژاد از مدافع کره گرفت و ایران را راهی جام‌جهانی کرد. هر چند که پاس نهایی علیپور توسط حامد فلاح‌زاده دفع شد.


2- محمدی توپ را با روی پا و محکم کوبید. گردان هم به سمت گوشه دروازه شیرجه زده بود. ولی در راه شیرجه زدن توپ محمدی را در وسط دروازه دید که به طور عجیبی دستش را بالا آورد و با یک دست راهی کرنر کرد.


3- خوش‌شانس‌ترین بازیکن هفته لوسیانو پریرا بود. بازیکنان دو مرتبه او را در موقعیت دروازه خالی قرار دادند. ولی با بدشانسی هر بار توپ تبدیل به گل نشد.


4- در صحنه‌ای که مشاهده می‌کنید توپ نزدیک‌تر به مهاجم پیکان است تا فرناندو. ولی فرناندو دخسوس خودش را به سمت توپ پرتاب کرد و توپ را زودتر از پیکانی‌ها از آن خود کرد. 


5- در خطرناک‌ترین حمله صبای قم، دو بازیکن نفت آبادان به نوعی از جریان بازی خارج بودند. یک بازیکن نفت آبادان به زمین افتاده بود و سایر نفتی‌ها منتظر فیرپلی بازیکنان مرفاوی بودند.
6- تبریزی از نزدیکی شش قدم  ضربه سرش را زد که ناصری توپ را به طرز عجیبی از روی خط دروازه دفع کرد.
 


7- عنایتی بعد از خروج ناموفق حسن هوری، فرصت داشت که به نفت آبادان گل بزند. ولی سرش را پایین آورد و توپ به او برخوردی نکرد. 


8- ضربه ارسلان مطهری و محمد قاضی که دو بار تیر استقلال را به لرزه درآورد. 


9- فرناندو با این که در این بازی دو گل دریافت کرد، اما سوپرواکنش‌های خوبی داشت.
10- رهبر در دیدار مقابل فولاد فرصت خوبی برای افزایش اختلاف گل داشت. ولی با بی تجربگی به دل دروازه بان رفت و در نهایت نتوانست موقعیتش را تبدیل به گل کند.


11- بازیکن تیم فولاد روی ضربه ارسالی فرصت خوبی داشت که از خروج اشتباه دروازه‌بان ماشین‌سازی استفاده کند و دروازه خالی را باز کند. ولی ضربه سر او با فاصله کمی از کنار دروازه به بیرون رفت تا دروازه بدون دروازه بان ماشین سازی باز نشود.


کدخبر: 9407
  ۳  
آی اسپورت
2016-07-28 15:19:04
نظر دهید

۳ نظر
سعید 6666
پنجشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۴۶
خدا وکیلی برای نوشتن مطلب فقط داشتن پارتی کافی نیست!!!
یکم هم اطلاعات داشته باش با یه سرچ ساده متوجه میشدی دروازه بان سایپا برابر پرسپولیس حامد فلاخ زاده نبود تازه تو عکس هم مشخص هست که دروازه بان الساندرو فیلیپ هست
-
پنجشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۵، ۲۱:۱۱
اقا اون جمله شماره سه رو بخونید. من قاطی کردم یا واقعن گل نزدن جلوی دروازه خالی خوش شانسی محسوب میشه؟
ولی در کل ازینکه این تیریپ مطالب میذارید خیلی باحاله.
فقط تو رو جدت اشتباهاتو کمتر کنید بیشتر فیض ببریم
-
جمعه ۸ مرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۲۰
تیم منتخب گل نزن هفته تیتر مطلب ولی وقتی توپوقاضی و مطهری به تیرک میخوره بدشانسی مهاجمه نه گل نزدن مهاجم . ای جون حواست جم کن کلن -اصلا تا الان عکس فلاح زاده رو دیدید میدونی چه شکلیه میدونی این که گلر سایپا بود خارجی بود اصلا . ای جان چته تورو خدا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر