فهرست
چند خبر کوتاه از فوتبال گیلان: بازگشت پژمان منتفی شد
چند خبر کوتاه از فوتبال گیلان: بازگشت پژمان منتفی شد

چند خبر کوتاه از فوتبال گیلان: بازگشت پژمان منتفی شد

آی اسپورت- خبرهای از تیمهای فوتبال استان گیلان در لیگ های کشور را مرور می کنیم:

بازگشت پژمان و مازیار منتفی است
در حالی که جلال راف خایی به تیم ماشین سازی تبریز رفته و عزیز معبودی و سعید یوسف زاده به ملوان انزلی برگشته اند، اطلاع یافتیم که حضور مجدد پژمان نوری و مازیار زارع به تیم باسابقه گیلانی منتفی است. یکی از مسئولان ملوان دو ماه قبل اسامی پژمان و مازیار را در “لیست مازاد” قرار داده بود.
بازی امروز سپیدرود در تهران
اولین بازی سپیدرود رشت که به تهران رفته، امروز در برابر تیم نیروی زمینی برگزار می شود. سپیدرود هفته آینده دو دیدار تدارکاتی دیگر نیز در مقابل تیم های راه آهن و سایپای تهران انجام خواهد داد تا خود را برای شرکت در مسابقات لیگ یک کشور آماده کند.
طباطبایی؛ کاندیدای اول سرپرستی داماش
شنیدیم در جلسه هفته آینده هیات مدیره داماش، در مورد انتصاب سرپرست تیم آبی پوش فوتبال رشت بحث و تبادل نظر خواهد شد. گفته می شود شانس سرپرستی هادی طباطبایی در تیم داماش بیشتر از دیگران است.
چند گیلانی دیگر به تایلند می روند
به دنبال رفتن سعید سالارزاده و محمدرضا (آیدین) قویدل به لیگ فوتبال تایلند، چند بازیکن دیگر گیلانی نیز همین تصمیم را دارند. سه نفر که با تیم های لیگ یک فوتبال ایران هم به توافق نرسیده اند، پس فردا عازم کشور تایلند می گردند.

حسین پور جانشین ویشگاهی
اسماعیل زاهد ویشگاهی مربی سابق داماش و اسبق سپیدرود که قرار بود سرمربی تیم “مرغ مادر” صومعه سرا شود، با مسئولان این تیم بر سر انتصاب دستیاران خود به توافق نرسید. فرهاد حسین پور سرمربی اسبق
سپیدرود جایگزین وی گردید.کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2016-07-28 17:26:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر