فهرست
روایت منصوریان از حضور بانوان در تمرین استقلال
روایت منصوریان از حضور بانوان در تمرین استقلال

روایت منصوریان از حضور بانوان در تمرین استقلال

آی اسپورت - امسال در اولین جلسات تمرینی استقلال، تعدادی از بانوان طرفدار این تیم هم به کمپ مرحوم حجازی رفتند و تماشاگر تمرین بودند. پس از این اتفاق، پرسپولیسی ها اعتراض شدیدی کردند که آیا این مسئله با هماهنگی صورت گرفته و چرا بانوان اجازه ندارند به تمرین آنها بروند؟ بخش خبری 20:30 هم مثل همیشه سراغ چنین سوژه هایی رفت و به انتقاد شدید از حضور بانوان در تمرین استقلال پرداخت تا افشارزاده و منصوریان تا برایشان شر نشده، مانع از حضور آنها شوند. منصوریان پس از این اتفاق، در گفت و گو با خبرآنلاین، حرف هایی زد که امروز همه به زبان می آورند. سرمربی استقلال گفت: «...حضور این خانم ها در تمرین استقلال پیام خوبی داشت. 4 روز آمدند و در آن 4 رور لیدرها و هواداران یک حرف زشت هم نزدند. ببیند مردان ایرانی خیلی با غیرت هستند. وقتی می بینند یک خانم هست، ادبیات شان را درست می کنند و حرف زشت نمی زنند. اگر هم کسی می خواست حرفی بزند یهو یک لیدر یا مردم دیگر می گفتند بابا زشت است، خانم اینجا نشسته. خانم ها واقعا به تمرین ها نشاط و روحیه داده بودند و ادبیات هواداران هم درست شده بود.» 
منصوریان با ناراحتی ادامه داد: «از روزی که خانم ها نیامدند دوباره شعارهای هواداران مثل گذشته شد. طرفداران نگاره می کردند که دیگر خانواده اینجا نیست و به نوعی با شعارها خودمان را سبک کنیم. مثلا در تمرین پرسپولیس اینطور گفته اند و ما باید جواب شان را بدتر بدهیم. طفلی خانم های طرفدار هم چند روزی به تمرین آمدند. 50 نفری بودند. آمدند و موفق نشدند که داخل شوند و دیگر رفتند...»


منبع: خبرآنلاین
  ۳  
آی اسپورت
2016-07-29 09:49:30
نظر دهید

۳ نظر
-
جمعه ۸ مرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۱۵
دست به هرکاری میزنه که بگه من فرق دارم درصورتی که تو یه کپی کاری
Maryam
جمعه ۸ مرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۰۲
اگر خود ورزشکارا یک کم شرف داشتن و به این موضوع اعتراص می کردن مشکل تا حالا رفع شده بود، تو مسیله والیبال هم صدا از والیبالیستا درنیومد
برزو
جمعه ۸ مرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۴۹
یه مشت لنگی احمق و کودن دوباره این حرف های درست و منطقی علیمنصور رو متوجه نشدند. بازیکنا!؟ اخه لنگی احمق بازیکنا شما که همدیگه رو انگشت میکنند! جلوگیری از فحاشی تماشاچیا پیشکش!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر