فهرست
رفتار عجیب العربی با دژاگه
رفتار عجیب العربی با دژاگه

رفتار عجیب العربی با دژاگه

آی اسپورت - اشکان دژاگه در دو فصل اخیر لیگ ستارگان قطر پیراهن العربی را بر تن کرد و یکی از بهترین و تاثیر گذارترین بازیکنان این تیم بوده است.این بازیکن ایرانی یک سال دیگر با العربی قرارداد دارد اما این باشگاه قطری جایگزین دژاگه را انتخاب کرده است و او نمی تواند در فصل بعد لیگ ستارگان قطر به میدان رود چرا که هر تیمی می‌تواند از چهار بازیکن خارجی استفاده کند و العربی هم هر چهار بازیکن خود را انتخاب کرده است.نکته جالبی که در این زمینه وجود دارد این است که دژاگه با وجود آنکه در العربی جایی برای فصل بعد ندارد اما همچنان در تمرینات این تیم شرکت می کند بدون آنکه آینده او مشخص باشد.
العربی با 30 بازیکن قطر را به مقصد آلمان ترک کرد و نکته بسیار جالب اینکه دژاگه هم در این سفر بازیکنان العربی را همراهی خواهد کرد که این در نوع خود عجیب است چرا که این بازیکن ایرانی دیگر جایی در العربی ندارد و باید به دنبال انتخاب تیم جدید خود باشد اما همچنان با این تیم تمرین می کند. به نظر می رسد که دژاگه بر سر مسائل مالی با العربی به مشکل خورده است تا جایکه او برای جدایی از این تیم قطری مبلغ بالایی را می‌خواهد این درحالی است که قطری‌ها می‌خواهند بدون پرداخت مبلغی رضایت نامه این بازیکن ایرانی را بدهند تا او تیم بعدی خود را انتخاب کند. این احتمال زیاد است که دژاگه با این شرایطی که برای او به وجود آمده فصل بعد بدون تیم بماند چرا که همه تیم‌ها فصل آمادگی خود را شروع کرده‌اند و بازیکنانی را جذب می‌کنند که با آن‌ها تمرین کرده باشند.


منبع: ایسنا
  ۲  
آی اسپورت
2016-07-29 11:06:57
نظر دهید

۲ نظر
کوهیار
جمعه ۸ مرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۳۵
هدف قطر مشخصه تا اشکان افت کنه
حیفه ایرانیا برن اون تیم های کثیف عربی
پچگژ
برزو
جمعه ۸ مرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۴۳
گران ترین قرارداد تاریخ فوتبال ایران رو به عنوان یک بازیکن ایرانی بسته. یه جورایی گران ترین بازیکن تاریخ ایران لقب گرفت با انتقال به العربی و قرارداد چند میلیون دلاریش. نباید بره یه تیم دیگه باید تا ته حساب قطری ها رو خالی کنه. وکیلشم گفته قرارداد سفت و سختی بستیم نمیتونن زیرش بزنن.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر