فهرست
زهیوی به بیت سعید رسید/ جنگ آقای گلی
زهیوی به بیت سعید رسید/ جنگ آقای گلی

زهیوی به بیت سعید رسید/ جنگ آقای گلی

آی اسپورت- رحیم زهیوی را باید ستاره بازیهای اخیر استقلال خوزستان لقب داد. مردی که تا حدود زیادی زیر سایه حسن بیت سعید بود ولی حالا خودش را به بهترین شکل ممکن بیرون کشیده و نشان می دهد. با دو گل زهیوی به ذوب آهن در آخرین هفته فصل قبل بود که استقلال خوزستان جشن قهرمانی گرفت. در اولین هفته این فصل هم زهیوی دو گل زد تا استقلالی ها عقب ماندگی شان از تراکتورسازی را جبران کرده و با امتیاز به خانه برگردند. در این بین، زهیوی در سوپرجام هم یک گل فوق العاده زیبا به مظاهری زد.
با دو گلی که زهیوی وارد دروازه اخباری کرد، تعداد گلهای زده او برای استقلال خوزستان در لیگ برتر به عدد 9 رسید و باعث شد او از جمع 7 گله ها شامل میثم مجیدی و مهدی سیدصالحی و 8 گله یعنی مهدی مومنی عبور کرد و به بیت سعید رسید. با این شرایط، حالا بیت سعید و زهیوی با زدن 9 گل بهترین گلزنان تاریخ لیگ برتر استقلال خوزستان هستند.
دوئل این دو نفر برای بهترین شدن به تنهایی و از بین رفتن شراکتی بودن این عنوان، می تواند برای استقلال خوزستان هم پیامدهای مثبت داشته باشد و هم منفی. مثبت از این لحاظ که هر دو نفر برای گل زدن و بهترین شدن بیشتر تلاش می کنند و منفی به این دلیل که یکی برای رهایی از دیگری به سمت تک روی برود.
شانس زهیوی برای بهترین شدن البته بیشتر است. در سیستم جدید بازی استقلال خوزستان، زهیوی تک مهاجم است و بیت سعید در سمت چپ خط سوم به بازی گرفته کی شود.
 
     
آی اسپورت
2016-07-29 18:16:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر