فهرست
محصول مشترک داوران و بازیکنان/ هفته اشتباهات مرگبار
محصول مشترک داوران و بازیکنان/ هفته اشتباهات مرگبار

محصول مشترک داوران و بازیکنان/ هفته اشتباهات مرگبار

آی اسپورت- هفته اول لیگ شانزدهم را می توان هفته اشتباهات نامید. اگر این همه اشتباه رقم نمی خورد، لیگ با برهوت گل عجیب و غریبی استارت می خورد.

محمد طیبی
24 ساعت قبل از بازی استقلال خوزستان و تراکتورسازی گفت جایزه بهترین مدافع فصل قبل حق او بود و بیراه هم نمی گفت ولی در هفته اول، همه کاره گل شماره یک فصل بود. پاس عرضی آرام او را ادینیو روی خط محوطه جریمه گرفت و گلش کرد.

هادی محمدی
توپی که اخباری با فراغ بال آماده گرفتنش می شد را با دست زد تا استقلال خوزستان صاحب یک ضربه پنالتی و گل مساوی شود.

اکبر ایمانی
بزرگترین بازنده هفته بود. گل اول ماشین سازی با ضربه سر او روی ارسال صادقیان وارد دروازه فولاد شد درحالیکه ایمانی در آن صحنه اصلا نبایستی وارد می شد. دقایقی بعد هم ضربه پنالتی اش را هدر داد تا فولاد در گام اول ببازد.

مهدی اسلامی
مضحک ترین اشتباه هفته را مرتکب شد. شوت از راه دور میلاد بدرقه به قدری آرام بود که اصلا به خط دروازه هم نمی رسید ولی اسلامی با واکنشی عجیب و غریب، شدت توپ را بیشتر و جهتش را تغییر داد تا دروازه ماشین سازی باز شود.

رشید مظاهری
هنوز پاس کلانتری به عباسی جوان نرسید، جایگیری اش را تغییر داد و به وسط دروازه رفت تا ارسال او را مهار کند اما عباسی مستقیم به سمت دروازه ضربه اش را زد که گل شد.

دانیال اسماعیلی فر
اگر در آن صحنه نبود، دروازه ذوب آهن برای مرتبه دوم باز نمی شد. ارسال کرنر کلانتری از چند بازیکن عبور کرد و در حال خارج شدن از محوطه جریمه بود که به کمر اسماعیلی فر خورد، تغییر مسیر داد و وارد دروازه شد.

محمدحسین کنعانی زادگان
با یک ضربه زیر توپ (چیزی که شگردش است) می توانست دروازه استقلال را از خطر نجات دهد ولی ژست قیچی بغل گرفت، سایه توپ را زد و تور دروازه استقلال به لرزه افتاد. اگر ضربه او به مطهری می خورد، بعید بود این بازیکن دیگر بتواند کمر راست کند.

داوران
نمک هر هفته فصل هستند و به همین دلیل آش فوتبال ایران، اینقدر شور و بی مزه است. زرگر در بازی استقلال و نفت، کرمانشاهی در بازی سپاهان و پدیده، حاج بابایی در بازی پرسپولیس و سایپا مرتکب اشتباهاتی تعیین کننده در نتیجه بازی شدند.
 
 
  ۱  
آی اسپورت
2016-07-29 19:45:57
نظر دهید

۱ نظر
-
جمعه ۸ مرداد ۱۳۹۵، ۲۱:۰۴
کدوم.اشتباه حاج بابایی درنتیجه تأثیر داشت؟ این رو نوشتی استقلالی ها ناراحت نشن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر