فهرست

سپاهان با یحیی مذاکره نکرده

آی اسپورت - خلیلیان مدیرعامل باشگاه سپاهان در پاسخ به این سؤال خبرنگار فارس که قرار است چه زمانی بازیکنان این تیم به اردوی تیم ملی بروند، خاطرنشان کرد: از علی کفاشیان مجوز رسمی گرفتیم و قرار است بعد از اتمام مسابقات گروهی بازیکنان‌مان را برای حضور پرقدرت در اختیار تیم ملی عزیز فوتبال ایران قرار دهیم.

وی در مورد اینکه امکان تصمیم‌گیری زودتر در مورد بازیکنان تیم ملی وجود نداشت، گفت: این سوال را باید از مسئولان فدراسیون فوتبال بپرسید که چرا این موضوع را دیر اعلام کردند. ما باشگاه و زیر مجموعه فدراسیون هستیم و همیشه برای تعامل تلاش کردیم.

مدیرعامل سپاهان در پاسخ به این سوال که هادی آیت‌الهی اعلام کرده باشگاه‌هایی که به تیم ملی بازیکن نمی‌دهند در هر بازی که در لیگ از آن بازیکنان استفاده کردند مسابقه 3 بر صفر به سود حریف اعلام می‌شود، گفت: من فکر نمی‌کنم این نقل قول درست باشد. آیت‌الهی یک شخصیت ملی است و هیچ‌وقت با تهدید سخن نمی‌گوید شاید این یک شیطنت باشد. ممکن است او بازیکنان رده سنی امید را گفته باشد. آیت‌اللهی سال‌ها در فوتبال زحمت کشیده است و از دوستان خوب ماست. اگر مسئله‌ای باشد او با ما صحبت می‌کند و مشکلی نیست.

وی در پاسخ به این سوال که شایعه شده سپاهان با یحیی گل‌محمدی برای قبول هدایت این تیم در سال آینده مذاکره شده است، تصریح کرد: همانطور که می‌گویید این شایعه است. نمی‌توانیم در این کوران بازی‌ها آسیایی حتی به این مسئله فکر کنیم. اصلا اینطور نیست.

     
آی اسپورت
2014-04-16 08:15:21
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر