فهرست
پیش بازی: منچسترسیتی - ساندرلند:سیتیزن ها به دنبال بازگشت به کورس قهرمانی
پیش بازی: منچسترسیتی - ساندرلند:سیتیزن ها به دنبال بازگشت به کورس قهرمانی

پیش بازی: منچسترسیتی - ساندرلند:سیتیزن ها به دنبال بازگشت به کورس قهرمانی

آی اسپورت- منچسترسیتی و ساندرلند، یک بار در فینال کارلینگ کاپ به مصاف یکدیگر رفتند ولی حالا دیدار روز چهارشنبه ی آنها، از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است.

مردان مانوئل پیگیرینی در فینال کارلینگ کاپ، در حالی توانستند 3-1 پیروز شوند که در ابتدا یک گل عقب بودند و حالا هر دو تیم در بالا و پایین جدول، در حال جنگیدن هستند. یکی برای قهرمانی و دیگری برای بقا.

دیدار سیتیزن ها مقابل شاگردان کاس پویت، یکی از بازی‌های عقب افتاده ی سیتی خواهد بود که در صورت کسب پیروزی در هر دو بازی، می‌توانند فشار را بر روی لیورپوش افزایش دهند.

سیتی روز یکشنبه در آنفیلد، 3-2 از لیورپول شکست خورد و حالا 7 امتیاز با آنها فاصله دارد.

ادین ژکو، یکی از بازیکنان تیمی بود که در سال 2012 به طرز معجزه آسیایی قهرمان لی گشد

او گفت: " زود است که بگوییم بازی روز یکشنبه تعیین کننده ی سرنوشت قهرمان فصل بود. هنوز 6 بازی برای ما باقی مانده و برای چلسی و لیورپول 4 بازی.

مردم درباره ی فشاری که روی ماست صحبت می‌کنند ولی در واقع این موضوع اهمیتی ندارد. هر کسی که بیشترین پیروزی را کسب کند قهرمان است.

باید با پیروزی مقابل ساندرلند و وست هم به مسیر درست بازگردیم."

بازی روز چهارشنبه برای ساندرلند نیز اهمیت زیادی دارد. آنها 7 امتیاز با منطقه ی سقوط فاصله دارند و دو بازی کمتر از تیم 17 جدولی نووریچ انجام داده‌اند.

همچنین ساندرلند، استیون فلچر خطر محرومیت برای بازی کردن در لیگ برتر را حس می‌کند و در حال حاضر در حال مذاکره با وولوز و بارنلی است که این موضوع حضورش را به شک و شبهه می‌برد. همچنین تیم مهمان، فیل باردسلی را نیز در اختیار نخواهد داشت.

     
آی اسپورت
2014-04-16 09:45:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر