فهرست
واکنش تند مریم ایراندوست به انحلال ملوان:زنان بار اضافی نیستند
واکنش تند مریم ایراندوست به انحلال ملوان:زنان بار اضافی نیستند

واکنش تند مریم ایراندوست به انحلال ملوان:زنان بار اضافی نیستند

آی‌اسپورت- سرمربی سابق تیم فوتبال بانوان ملوان که از خبر انحلال تیم پرافتخار ملوان بهت زده است از رییس جمهور تقاضا دارد که جلوی انحلال تیم بانوان ملوان را بگیرد.  مریم ایراندوست به همین دلیل گفت و گویی با ایسنا انجام داد که بخش‌هایی از آن را می‌خوانیم.
 

آقای روحانی جلوی انحلال تیم بانوان ملوان را بگیرد
با اتفاقات پیش آمده قطعا انگیزه در بین زنان ورزشکار از بین می رود. این تنها مختص رشته فوتبال نیست و بسیاری از رشته ها درگیر این اتفاقات هستند. به عنوان فردی که در ورزش ملی کشور زحمت کشیده ام از ریاست محترم جمهور  تقاضا دارم بیشتر از گذشته به زنان در جامعه توجه شود.
 
 
کل هزینه‌های ما 500 میلیون هم نیست
در لیگ برتر مردان ممکن است یک میلیارد برای تیم هزینه شود اما در بخش بانوان در چهارده سالی که فعالیت داشته ایم فقط در دو-سه سال اخیر پول دریافت کرده ایم و تمام اسناد در باشگاه موجود است. در سال گذشته کل هزینه ها برای یک فصل تیم مبلغ 500 میلیون تومان بود، این هزینه ها شامل البسه ورزشی، کرایه  زمین برای تمرین، رفت و آمد، هزینه داوران، هزینه مسابقات و... یعنی تمام هزینه قرارداد بازیکنان و کادر فنی با 500 میلیون تومان انجام می‌شد.
 

آقای رضاییان زنان بار اضافی نیستند
تیمی  که برایش زحمت کشیده شده و هویت زنان انزلی است و زنان انزلی با حضور 2500 نفری خود در ورزشگاه تختی انزلی نشان دادند که چقدر تیم خود را دوست دارند، اینگونه منحل شود کار درستی نبود.صحبتی با رضاییان نداشته‌ام اما مصاحبه ی او را خواندم و واقعا متاسف شدم که گفته است بار اضافی  کشتی در حال غرق شدن را خالی می کنند، تاسف خوردم به حال خودمان که چقدر حقیر و بی کس هستیم که یک مسئول اینقدر راحت بیان کند در دریای متلاطم بار اضافی را خالی می کند. من از دریا می ترسم و اینکه بگویند در دریا بار اضافی زنان را خالی می‌کنند می ترسم.
 
 
رضاییان باید از زنان انزلی عذرخواهی کند
در فیلم ها دیده ایم وقتی کشتی در حال غرق شدن است نخست زنان و کودکان را باقایق نجات می دهند، رضاییان بداند که حرف خوبی نزده است، حداقل باید از زنان و مردم انزلی بابت این حرف عذرخواهی کند، چرا که از مدیر عامل تحصیلکرده این چنین صحبت کردن بعید است. البته من از دوستان جنوبی خود شنیده بودم رضاییان در زمان حضورش در فولاد علاقه ای به تشکیل تیم بانوان و ورزش زنان نداشته است.
 


کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-07-30 14:00:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر