فهرست
حدادی‌فر: گرانترین بازیکن لیگ نیستم
حدادی‌فر: گرانترین بازیکن لیگ نیستم

حدادی‌فر: گرانترین بازیکن لیگ نیستم

آی اسپورت-  چند روز قبل رقم دقیق قراردادهای بازیکنان و کادر فنی تیمهای لیگ برتری منتشر شد که بر اساس آن قاسم حدادی فر عنوان گرانترین بازیکن را به خود اختصاص داد. بر اساس لیست منتشر شده، حدادی فر قراردادی به ارزش یک میلیارد و 400 میلیون تومان امضا کرده و گرانترین بازیکن لیگ شده. حدادی فر اما در این زمینه صحبت های جالبی انجام می دهد:« نمی دانم این رقم را چطور منتشر کرده اند. قرارداد من یک میلیارد است که در آن بندهایی نیز وجود دارد. به عنوان مثال نتیجه گیری تیم و بازی کردن در ترکیب. با این بندها رقم قراردادم نیز تصاعدی بالا می رود. رقم اصلی و پایه اما یک میلیارد است و خودم هم تعجب کردم که چطور می گویند یک میلیارد و 400 میلیون. »
حدادی فر در ادامه می گوید:« من گرانترین بازیکن لیگ نیستم. دوست داشتم خوب بودم و مصدوم نمی شدم اما 10 میلیون قرارداد می بستم. حالا هم نمی دانم چه زمانی آسیب دیدگی ام بهبود پیدا می کند تا بتوانم به زمین برگردم و برای ذوب آهن بازی کنم.»
حدادی فر چند روز دیگر رباط صلیبی آسیب دیده اش را جراحی می کند:« 16 مرداد وقت گرفته ام تا پای آسیب دیده ام را جراحی کنم. دقیقا مشخص نیست کی بتوانم برگردم اما نهایت تلاشم را می کنم تا زودتر آماده شوم و بتوانم به ذوب آهن کمک کنم. یکشنبه هم به ورزشگاه می روم تا بازی ذوب آهن- سایپا را از نزدیک ببینم و به بچه ها روحیه بدهم.»
کدخبر:9403
     
آی اسپورت
2016-07-30 18:17:30
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر