فهرست
چرا فغانی بازی پرسپولیس را قضاوت نمی‌کند؟
چرا فغانی بازی پرسپولیس را قضاوت نمی‌کند؟

چرا فغانی بازی پرسپولیس را قضاوت نمی‌کند؟

آی اسپورت- سعداوی به تغییر داور بازی پرسپولیس و فولاد معترض بود. این مربی در نشست خبری امروز گفته بود:"داور بازی ما با پرسپولیس علیرضا فغانی بود که با اعتراض پرسپولیسی ها داور این بازی تغییر کرد و مهدی سیدعلی قضاوت آن را به عهده گرفت. من نسبت به این مساله اعتراض دارم و می خواهم بپرسم اگر ما هم اعتراض کنیم داور بازی مان را تغییر می دهند یا خیر."
اما این ادعای سعداوی گاف بزرگ سرمربی فولاد خوزستان است. گویا سعداوی به قدری حواسش به خراب کردن جو بازی و بازی‌های روانی قبل از مسابقه بوده که فراموش کرده علیرضا فغانی در ایران نیست. فغانی داور المپیکی ایران است و روز پنجشنبه ۷ مرداد  تهران را به مقصد ریودوژانیرو برزیل ترک کرد.فغانی که ایران را ترک کرده حداقل یک ماه در برزیل خواهد بود و حالا حالاها نمی تواند داور بازی لیگ برتری باشد. چه پرسپولیس بخواهد و چه پرسپولیس نخواهد!
کدخبر:9403
  ۳  
آی اسپورت
2016-07-30 18:19:52
نظر دهید

۳ نظر
محمد باقر محقق
شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۵، ۲۰:۲۲
عالی بود !
آفرین به آی اسپرت
برزو
يكشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۴۲
حمایت از باشگاه بی بته ی لنگ به سبک "لنگ اسپورت"/ کثافت های قرمزپوش، تیم سوم پایتخت، مجمع باب اسفنجی ها و دوپینگی ها و سکته ای ها. دختربازان همجنسباز با طرفدارانی احمق و کودن از نوع فحاش های استادیومی، آشغال های به تمام معنا// متن ادبی بود خودم نوشتم. خوشتون اومد!؟ ای ایپورت میخوای بیام نویسنده ات بشم؟؟؟
پدر برزو
يكشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۲۱
پسرم همین جا مشغول باش... دوستان مراعات کنید این بچه را خواهشن، ما مشغولیم :)
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر