فهرست
ترکیب احتمالی استقلال برابر استقلال خوزستان/ 1+2 تغییر
ترکیب احتمالی استقلال برابر استقلال خوزستان/ 1+2 تغییر

ترکیب احتمالی استقلال برابر استقلال خوزستان/ 1+2 تغییر

آی اسپورت- استقلال برای بازی فردا برابر استقلال خوزستان با 2 تغییر قطعی و یک تغییر احتمالی نسبت به ترکیب اصلی بازی هفته اول برابر نفت وارد زمین می شود. رحمتی و رابسون قطعا و مجیدی احتمالا جای حسینی، کنعانی زادگان و نورافکن را در ترکیب اصلی می گیرند. منصوریان بعید است دست به تغییر ترکیب هجومی اش بزند.
 
مهدی رحمتی
قطعا درون دروازه استقلال قرار می گیرد. درحقیقت آن همه تلاش استقلال برای این بود که رحمتی بتواند برابر مدافع عنوان قهرمانی بازی کند. او جای حسینی را در ترکیب اصلی نسبت به بازی برابر نفت می گیرد.
 
رابسون جان واریو
مدافع برزیلی از این هفته می تواند برای استقلال بازی کند. رضایتنامه بین المللی او در جریان بازی با نفت رسید و حالا منصوریان می تواند با حضور او کنار مگویان قدری به استحکام دفاعی اش امیدوار باشد. رابسون جانشین کنعانی زادگان می شود.
 
میثم مجیدی
به دلیل آشنایی با استقلال خوزستان، جو اهواز و گرمای این شهر احتمالا جای امید نورافکن را در سمت چپ خط دفاعی استقلال می گیرد. نورافکن فصل قبل هم مدافع چپ فیکس استقلال بود ولی برابر استقلال خوزستان در اهواز جایش را به مجیدی داد که تک گل استقلال را هم زد. مجیدی به دلیل داشتن سابقه بازی با مهدی مومنی در همین استقلال خوزستان، جلوتر از نورافکن شانس حضور در ترکیب اصلی را دارد.
     
آی اسپورت
2016-07-30 18:33:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر