فهرست
نامه سرگشاده آدریانو به هواداران بارسلونا
نامه سرگشاده آدریانو به هواداران بارسلونا

نامه سرگشاده آدریانو به هواداران بارسلونا

آی اسپورت- مدافع برزیلی بارسا بعد از پیوستن به بشیکتاش نامه خداحافظی برای هواداران بارسلونا نوشت. او نوشته:
معشوقه های آبی و اناری من
همان طور که شما قبلا می دانستید من فصل آینده برای عقاب های سیاه بشیکتاش بازی می کنم و زمانش رسیده تا از همه شما خداحافظی کنم.
کلمه ای پیدا نمی کنم که احساساتی که در سرم هستند را بیان کنم. آن ها بیش از اندازه زیاد هستند. ذهنم با هزاران خاطره پر است. در کنار هم شادی ها و دردهایی داشتیم. بزرگترین دردم مربوط به زمانی است که مجبورم به کسانی که عاشقشان هستم بگویم خداحافظ.
از زمانی که بچه بودم این رویا را داشتم که فوتبالیست شوم و برای بارسلونا بازی کنم. به این رویا رسیدم. اما شما خیلی بیشتر از رویایم به من دادید. در طور این 6 سال بسیاری از هم تیمی هایم دوستان زندگی ام شدند که هرجا بروم به یاد آن ها هستم.
بارسلونا شهری زیباست و به من دومین پسرم را هدیه داده است و در رگ های او خون کاتالونی جاری است. برای همیشه به خاطر هم تیمی ها و مربیانی که داشتم به خودم افتخار می کنم، هم در گذشته و هم در حال. از آن ها چیزهای زیادی یاد گرفتم. آن ها کمک کردند که من رشد کنم و یک بازیکن حرفه ای شوم.
همچنین می خواهم از رئیس و اعضای باشگاه به خاطر اعتمادی که به من کردند و فرصتی که دادند تا عضوی از تاریخ بارسلونا شوم، تشکر کنم.
به همه شما، همه شما هواداران، شما کاری کردید که احساس کنم در خانه هستم، از روز اولی که پا به نیوکمپ گذاشتم. بدون حمایت شما بسیاری از این موفقیت ها غیرممکن بود. امیدوارم توانسته باشم جواب قسمتی از محبت های شما را داده باشم.
بسیار پیش می آید که در زندگی هر کسی باید پا به مسیری جدید بگذارد. از حالا تا همیشه من همه شما را در قلبم دارم و احساس می کنم عضوی از خانواده بارسلونا هستم.
به همه عشقم به شما می گویم
نه خداحافظی، شما را بعدا می بینم!کد خبر 9404
 
  ۴  
آی اسپورت
2016-07-30 18:38:20
نظر دهید

۴ نظر
محسن
شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۵، ۲۰:۳۶
خوبه بازیکنا و مربیای ما یکم یاد بگیرن
تو لیست مازاد بارسلون بود و رفت ولی این نامه رو نوشت
بازیکنای ما هم تا از یه تیم میذارنشون بیرون تازه یادشون میفته افشاگری کنن
Alireza
شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۵، ۲۰:۵۴
مقایسش کنید با امثال محسن بنگر و پژمان نوری و مازیار زارع و خیلی های دیگه
برزو
شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۰۰
حالا یه عده لنگی میان میگن نه این از بچگی لنگی بوده! تیم احمق های کودن، سکته ای های دختر باز همجنسباز، باب اسفنجی های بانشااااد!
(برزو) یا (برزو 4&9)
يكشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۲۹
تایید نکنید فقط خودتون بخونید // از آی اسپورت محترم خواهش میکنم کامنت هایی که با اسم کاربری (برزو ) یا (برزو 4&9) ارسال میشه براتون تایید نکنید. یکی داره از اسم من سواستفاده میکنه و کامنت میذاره اگه فردا این کامنت ها از لحاظ قضایی دردسر شد خود شما مسئولش هستید. من در کامنت های قبلی بحث کری رو مطرح میکردم اما در کامنتهای جدیدی که به اسم من تایید کردید به همسر مرحوم نوروزی و اون کودک سرطانی یاسین کلی فحاشی شده و من راضی نیستم.// این کامنت رو تایید نکنید فقط خودتون بخونید.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر