فهرست
چهره روز: آقای سرپرست مطلع!
چهره روز: آقای سرپرست مطلع!

چهره روز: آقای سرپرست مطلع!

آی اسپورت- محمود خوردبین یکی از دوست‌داشتنی‌ترین اعضای پرسپولیس است. حضور او و کریم باقری می‌تواند از نظر روحی کمک زیادی به پرسپولیسی‌ها کند اما سرپرست پرسپولیس یک مشکل بزرگ دارد. او در جریان اکثر اتفاقات تیم نیست. حتی اگر بخواهد تاکید کند که کسی اگر آب هم بخورد در تیم از او اجازه می‌گیرد باز هم از مشخص‌ترین اتفاقات تیم بی‌خبر است. سرپرست تیم پرسپولیس درباره شایعات اخیر مبنی بر اختلاف چند بازیکن این تیم با امید عالیشاه می‌گوید:ۀنمی دانم بخندم یا اظهار تاسف کنم. من به این بچه‌ها نزدیک هستم و اگر مساله ای بین شان بود اول از همه خود من متوجه می شدم. اینها رابطه خیلی خوبی با هم دارند ولی متاسفانه عده ای می خواهند با به راه انداختن چنین شایعاتی جو تیم ما را بهم بریزند.»
خوردبین در حالی از نزدیک بودن به بچه‌ها و اطلاع داشتن از تمام اخبار تیم صحبت می‌کند که هنوز نمی‌داند دلیل کوتاه کردن موی چند تن از بازیکنان پرسپولیس چیست: «من در جریان نبودم و به ما هم ارتباطی نداشت که آنها می خواهند چه مدلی موهای خود را اصلاح کنند فقط وقتی که آنها را دیدم گفتم چقدر خوش قیافه شده اید. بهتر است همیشه موهایتان را  کوتاه کنید. این مسایل به خود افراد برمی گردد و خود من در دوران بازیگری ام گاهی مو بلند می کردم و گاهی سبیل می گذاشتم.»!
کدخبر:9403
  ۳  
آی اسپورت
2016-07-30 18:52:01
نظر دهید

۳ نظر
جیم
شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۵۷
خوب راست میگه ... در امور شخصی بازیکن ها دخالت نمیکنه. این مسکل داره؟

یکی هم که شعور داره سرپرستی رو با دخالت کردن در نحوه ی توالت رفتن و ریش سبیل بازیکن ها قاطی نمی کنه و کارش رو درست انجام میده و حیطه حریم شخصی افراد احترام میزاره باید مورد نقد قرار بگیره چرا نکرده، چرا بی خبره؟

استبداد زدگی همینه دیکه
ح
شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۵، ۲۰:۰۹
اگر دقت کنید مسأله اول مربوط به تیمه که خب باید ازش اطلاع داشته که همینطور هم بوده اما مورد دوم یه مسأله شخصی بوده و دلیلی هم برای اطلاع داشتن وجودنداشته… حاشیه سازی بعدی…
محمد باقر محقق
شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۵، ۲۰:۲۰
محمود خوردبین با شایستگی تمام چندین دهه سرپرستی تیم پرسپولیس را انجام داده آن هم به نحو مطلوب ، لیکن با توجه به شرایط بازنشستگی و چندین عمل جراحی که داشته ، از جمله جراحی دیسک کمر و جراحی باز قلب ، بهتر است باشگاه یک دستیار برای کمک کردن به او اختیار کند تا فشار کمتری روی محمودخان باشد و آن شخص برای آینده تجربه کسب کرده تا بتواند در صورت مرخصی یا استراحت محمودخان ، نفر جایگزین وظایف سرپرستی را انجام دهد . بهتر است شخص جایگزین پیشکسوت پرسپولیس باشد تا هم از شهرت خود در جهت پیشبرد اهداف استفاده کند و در جامعه و فدراسیون فوتبال و بین هواداران شناخته شده باشد و هم اینکه به لحاظ کسوت او بازیکنان از او تبعیت داشته باشند .
افرادی مثل : بهروز رهبری فرد ، مهرداد میناوند، علی انصاریان ، افشین پیروانی ، سپهر حیدری
یک مورد غیرفوتبالی استثنا به نام سعید شیرینی نیز وجود دارد که نشان داده با درایت و باهوش است و تعامل خوبی با بازیکنان و پیشکسوتان و اصحاب رسانه دارد .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر