فهرست
درباره داوران دیدار سرخابی ها در هفته دوم/ درجه 2
درباره داوران دیدار سرخابی ها در هفته دوم/ درجه 2

درباره داوران دیدار سرخابی ها در هفته دوم/ درجه 2

آی اسپورت- کمیته داوران موعود بنیادی فر و مهدی سیدعلی را برای قضاوت بازیهای این هفته استقلال و پرسپولیس انتخاب کرده است. مردانی که به ندرت برای سرخابی ها در دو فصل اخیر سوت زده اند. این دو نفر قاضی بازی برگشت استقلال اهواز در فصل قبل برابر سرخابی ها بودند و چندان جزو داوران مطرح و درجه یک فوتبال ایران دسته بندی نمی شوند حتی با وجود اینکه بنیادی فر جزو مردان الیت محسوب می شود.
 
موعود بنیادی فر
برای قضاوت بازی استقلال و استقلال خوزستان انتخاب شده است. در دو فصل اخیر تنها یک بار برای استقلال سوت زده است آنهم در تساوی یک بر یک لیگ پانزدهم برابر استقلال اهواز در تهران. اشتباه خاصی نداشت هرچند کمک او نتوانست عبور توپ ریکانی از خط دروازه طالب لو را تشخیص بدهد.

مهدی سیدعلی
در لیگ چهاردهم 3 بازی پرسپولیس را سوت زد شامل یک برد، یک باخت و یک مساوی و همه بازیها در تهران. پیروزی با نتیجه 2 بر یک برابر راه آهن رقم خورد. شکست با همین نتیجه مقابل فولاد با آن گاف وحشتناک مکانی روی پاس به عقب بنگر. تساوی هم 2 بر 2 برابر گسترش فولاد در روزیکه اومانیا یک ضربه پنالتی را هدر داد. فصل قبل هم تنها داور یک بازی پرسپولیس بود آنهم در پیروزی 2 بر صفر برابر استقلال اهواز در این شهر که چند باری تعطیل شد.
     
آی اسپورت
2016-07-30 19:45:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر