فهرست
اتفاق روز: سورپرایز جدید طاهری در راه است
اتفاق روز: سورپرایز جدید طاهری در راه است

اتفاق روز: سورپرایز جدید طاهری در راه است

آی اسپورت - علی اکبر طاهری و دوستانش در فصل نقل و انتقالات شطرنجی آغاز کرده اند که همگان تصور می کردند به پایان رسیده اما ناگهان بازی بار دیگر آغاز می شود.این طور که گفته می شود این برنامه ها هر چه که هست به سود باشگاه پرسپولیس و هواداران این تیم خواهد شد. زمان تعیین کننده ترین فاکتور در این ماجرا خواهد بود و هر چیزی را به مرور ثابت خواهد کرد!
در همین خصوص عباس اسماعیل بیگی رئیس کانون هواداران پرسپولیس اظهار داشت: «کاش می توانستم همه دوستان را در جریان اتفاق مهمی که تا چند روز دیگر می افتد قرار بدهم. شاید هم در یکی دو روز آینده خبرش مثل بمب صدا کنه اما به رسم امانت داری و اینکه اگر احیانا مشکلی پیش آمد که این امر محقق نشد از شما شرمنده نشوم فعلا از گفتن هر گونه اطلاعاتی معذورم.» وی افزود: «فقط همین قدر بدانید که یک اتفاق مهم قرار است بیفتد که شاید برای تعدادی از هواداران هم زیاد خبر خوشی نباشد اما مطمئنم تعداد زیادی از شنیدن آن حسابی خوشحال می شوند. در کل به نفع پرسپولیس است...»


منبع: جام نیوز
  ۵  
آی اسپورت
2016-07-31 07:51:42
نظر دهید

۵ نظر
-
يكشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۵۹
یه چیزی شبیه به سناریو و کلاه برداری ؟ هرخریدی که دوست داشتنند با قیمت های بالا انجام دادند بااین توجیه که اصلی ترین ستاره های پرسپولیس از این تیم رفتند و .... البته مضحک ترین بخش این ماجرا زمانیه که رقم قراردادهارو پائئن جلوه دادند تا شرایط برای اتمام این سناریو فراهم بشه ! حقا این پرسپولیس هرگز تغییرپیدانمیکنه ؟
علی کچـــل
يكشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵، ۰۸:۰۶
کیلور ناواس ؟؟؟
-
يكشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵، ۰۸:۱۱
بازگشت رضاییان؟
Mehr
يكشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۱۹
بازگشت رضاییان!
به نفع پرسپولیسه ولی هیچکی خوشش نمیاد!
پدر برزو
يكشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۲۲
پسرم همین جا مشغول باش... دوستان مراعات کنید این بچه را خواهشن، ما مشغولیم :)
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر