فهرست
واکنش استقلال به انتشار قراردادها: کاهش حقوق 4 بازیکن
واکنش استقلال به انتشار قراردادها: کاهش حقوق 4 بازیکن

واکنش استقلال به انتشار قراردادها: کاهش حقوق 4 بازیکن

آی اسپورت - هفته گذشته سازمان لیگ رقم قرارداد بازیکنان تیم‌های لیگ برتری را اعلام کرد. در میان گران قیمت ترین بازیکنان لیگ، نام 4 بازیکن استقلال هم وجود داشت که هر 4 نفر آن ها 1.2 میلیارد تومان می‌گیرند. در این لیست، امید ابراهیمی، خسرو حیدری، مهدی رحمتی و مگویان بازیکنانی بودند که قراردادهای میلیاردی داشتند و در میان گران قیمت ترین بازیکنان قرار گرفتند. امروز روزنامه خبرورزشی خبر از احتمال کاهش قرارداد 4 بازیکن استقلال داده است. ممکن است با توجه به انتقاداتی که از استقلال شده، این باشگاه مجبور شود برای حفظ ظاهر هم که شده، اعلام کند رقم قرارداد این 4 بازیکن کم خواهد شد.
در ادامه این خبر بد نیست به این نکته هم اشاره کنیم که بیشتر از آنکه رقم قرارداد این 4 بازیکن مورد سئوال قرار بگیرد، پرداخت 1.1 میلیاردی به امین حاج محمدی و 950 میلیون به فرشید باقری سر و صدا کرده و بهتر بود آبی ها مبلغ قرارداد این دو بازیکن را کم می کردند.


کد خبر: 9408


کد خبر: 9408
  ۲  
آی اسپورت
2016-07-31 08:23:45
نظر دهید

۲ نظر
حمید پرسپولیسی
يكشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۱۲
برای حفظ ظاهر فقط حرفش رو میزنه وگرنه خودشون میدونند بازیکنان پول پرستی مثل بختیار و کاوه و امید ابراهیمی پولشون میکنند یا وسط بازی ها بدجوری قالشون میذارند!! جووون دلم خنک شد!!
مهدی
يكشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۳۳
همه مثل امیری نیستن که به ندای قلبشون !! گوش کنند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر