فهرست
پیش بازی استقلال خوزستان - استقلال تهران / طلسم
پیش بازی استقلال خوزستان - استقلال تهران / طلسم

پیش بازی استقلال خوزستان - استقلال تهران / طلسم

ورزشگاه غدیر اهواز؛ یکشنبه؛ 10 مرداد 1395؛ ساعت 20:45
داور: موعود بنیادی فر؛ کمک ها: سعید قاسمی و فرزاد بهرامی
 
آی اسپورت - استقلال هرگز در اهواز نتوانسته استقلال خوزستان را شکست بدهد. شکست 2 بر صفر لیگ سیزدهم و تساوی 4 بر 4 لیگ چهاردهم با امیر قلعه نویی و تساوی یک بر یک لیگ قبل با پرویز مظلومی.

منصوریان زمانی که سرمربی نفت بود، هرگز به استقلال خوزستان نباخت؛ یک برد و 3 مساوی پیاپی.

مهدی مومنی و بهترین فرصت برای گرفتن انتقام یک فصل از منصوریان. مومنی به نفت رفت ولی حتی 500 دقیقه هم توسط منصوریان به بازی گرفته نشد. او نیم فصل دوم راهی استقلال شد ولی وقتی در ابتدای این فصل منصوریان، سرمربی استقلال شد نام مومنی را در فهرست مازاد قرار داد.

استقلال با گرفتن 61/1 امتیاز از هر بازی بیرون خانه، بهترین مهمان تاریخ لیگ برتر است. هیچ تیم دیگری به معدل 5/1 نرسیده است.

استقلال در هفته های دوم تاریخ لیگ برتر، بدترین نتایج را گرفته است شامل 4 برد (که دو تایش در دو فصل اخیر بوده) و 8 باخت و 3 مساوی. باخت ها از این قرار است؛ 3 بر یک به پاس در لیگ اول، یک بر صفر به صنعت نفت در لیگ دوم، یک بر صفر به پاس در لیگ پنجم، 2 بر یک به ملوان در لیگ هفتم، یک بر صفر به پگاه در لیگ هشتم، 2 بر یک به فولاد در لیگ دهم، 2 بر یک به سایپا در لیگ دوازدهم و 2 بر یک به سپاهان در لیگ سیزدهم. بردها شامل یک بر صفر برابر مس در لیگ ششم، یک بر صفر برابر داماش در لیگ یازدهم، یک بر صفر برابر استقلال خوزستان در لیگ چهاردهم و 2 بر صفر برابر ملوان در لیگ قبلی. مساوی ها هم در لیگ های سوم، چهارم و نهم برابر برق با نتیجه 2 بر 2، صبا با نتیجه یک بر یک و فجر بدون گل بوده است. بیرون تهران استقلال در 5 بازی هفته دومش، یک بار برده، یک بار مساوی کرده و 3 بار باخته است.

استقلال و استقلال خوزستان در لیگ چهاردهم هم در همین هفته دوم به مصاف هم رفتند ولی در تهران. آن بازی را استقلال با گل دقیقه 1+90 شهباززاده روی پاس رمضانی برد؛ دو بازیکنی که دیگر در این تیم حضور ندارند.
استقلال هیچ بردی در 3 هفته اخیر لیگ برتر ندارد.

رحیم زهیوی زننده هر 4 گل اخیر استقلال خوزستان در لیگ برتر است.

دوئل با استقلال خوزستان یعنی یادآوری آخرین بازی وحید طالب لو با پیراهن استقلال.

تنها قضاوت موعود بنیادی فر برای استقلال در فصل قبل دوئل برگشت با استقلال اهواز بود که یک بر یک مساوی شد.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-07-31 10:06:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر