فهرست
چرا منصوریان به کنفراانس خبری اهواز نرفت؟ همان داستان قبلی!
چرا منصوریان به کنفراانس خبری اهواز نرفت؟ همان داستان قبلی!

چرا منصوریان به کنفراانس خبری اهواز نرفت؟ همان داستان قبلی!

آی اسپورت - جا به جا کردن ساعت تمرین تیم فوتبال استقلال تهران قبل از بازی با استقلال خوزستان و حتی برنامه‌ریزی برای آن با توجه به آنکه از قبل همه می‌دانستند علیرضا منصوریان به عنوان سرمربی تیم میهمان باید در کنفرانس خبری در اهواز حضور یابد، کار سختی نبود اما منصوریان از تغییر برنامه تمرین شبانه استقلال سرباز زد و آن را بهانه کرد برای نرفتن به کنفرانس خبری. در واقع سرمربی استقلال نخواست که به کنفرانس خبری پیش از بازی با استقلال خوزستان برود. سرمربی استقلال نمی‌خواست در مورد  برخی فحاشی‌ها و ناسزاها پرسش و پاسخی در اهواز داشته باشد.
 
ماجرا به زمانی باز می‌گردد که منصوریان طی مصاحبه‌ای در تمجید از مقام شهدا اعلام کرد که « اگر شهدا نبودند امروز همه ایران شاید عربی حرف می‌زدند». معنای این جمله کاملا مشخص است؛ این جمله به این معنا است که اگر شهدا نبودند امروز ایران توسط عراقی‌ها اشغال شده بود اما همین جملات موجب سوء تفاهم شد و برخی در جنوب ایران علیه منصوریان جبهه گرفتند و از آن روز به بعد هر زمان که منصوریان به اهواز پا می‌گذارد علیه وی شعار می‌دهند.
 
این موضوع با وجود آنکه منصوریان خیلی صریح در موردش توضیح داد اما همچنان به قوت خود باقی مانده و موجب دلخوری منصوریان شده و برای اینکه مورد پرسش در همین رابطه قرار نگیرد به کنفرانس خبری نرفت. از امروز صبح هم منصوریان یکی دو جلسه  ویژه با مسئولان استان در همین رابطه داشته و نگران این موضوع است؛ هرچند اینبار او سرمربی استقلال است و  در اهواز این تیم بسیار محبوب است و ممکن است خود استقلالی‌ها در اهواز این ماجرا را برای همیشه حل کنند. در هر صورت این سوء تفاهم دلیل اصلی غیبت منصوریان در کنفرانس خبری بود و او سعی کرد اصلا در این رابطه حرفی به میان نیاورد.

منبع: مهر
  ۱  
آی اسپورت
2016-07-31 11:19:28
نظر دهید

۱ نظر
-
يكشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۰۸
کچل بی خاصیت خیلی بیجا کرده همچین حرفی زده. وقتی سواد نداری و مغزی کوچک و دهانی گشاد داشته باشی برای رسوندن یه منظور درست، حرفی احمقانه میزنی.
اینکه همه عربی حرف میزدن ینی چی؟ ینی صدام واسه منصورکچل یه داداش میاورد که زبونش عربه، درسته؟ خخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر