فهرست
حمودی: من هم جای کرانچار بودم به تیم ملی بازیکن نمی دادم/ او مربی نیست که مشتری نداشته باشد
حمودی: من هم جای کرانچار بودم به تیم ملی بازیکن نمی دادم/ او مربی نیست که مشتری نداشته باشد

حمودی: من هم جای کرانچار بودم به تیم ملی بازیکن نمی دادم/ او مربی نیست که مشتری نداشته باشد

آی اسپورت- مدافع تیم فوتبال سپاهان گفت: ما با گلهای کمتر هم به 3 امتیاز قانع بودیم اما موقعیت های خوبی ایجاد کردیم و برد خوبی به دست آوردیم.

علی حمودی در گفت و گو با خبرنگار آی اسپورت، درباره پیروزی تیمش مقابل السد قطر اظهار داشت: تیم ما چند هفته ای است که بازی های خوبی انجام می دهد. ما در هفته های پایانی لیگ نیز عملکرد خوبی داشتیم. با توجه به اینکه در لیگ قهرمانان امتیازات لازم را نگرفته بودیم، در بازی با السد با تمام وجود بازی کردیم. السد هم تیم بسیار خوبی است و بازیکنان خوبی دارد. با این حال ما نیاز به برد داشتیم و خوشحالم که 3 امتیاز را مال خود کردیم.

وی در پاسخ به این سوال آیا فکر می کردید 4 گل به السد بزنید، تاکید کرد: ما بازی السد مقابل الهلال را دیده بودیم و می دانستیم که خط دفاع السد ضعیف است. انتظار این را نداشتیم که 4 گل بزنیم اما می دانستیم می شود به این تیم گل زد. ما با گلهای کمتر هم به 3 امتیاز قانع بودیم اما موقعیت های خوبی ایجاد کردیم و برد خوبی به دست آوردیم.

مدافع سپاهان درباره حضور ملی پوشان تیمش در این دیدار خاطرنشان کرد: دیدید که ملی پوشان ما چقدر کمک کردند. تیم ما 6 ملی پوش دارد که همه آنها فیکس هستند و از طرفی اگر آنها را نداشته باشیم لیست نفراتمان به 18 نفر نمی رسد. موضوعی که پیش آمده بسیار حساس است. از یک طرف تیم ملی هیچ اردویی نداشته و به بازیکنان احتیاج دارد و از طرف دیگر باشگاه را هم باید در نظر بگیریم. باشگاه این همه هزینه کرده، تلاش کرده تا حاصل زحماتش را ببیند و اینطور نمی شود. ما اکنون بازی را برده ایم و باید مقابل الهلال با تمام قوا ظاهر شویم. پس به ملی پوشانمان احتیاج داریم.

حمودی ادامه داد: کرانچار حق دارد بازیکنان ملی پوش خود را به تیم ملی ندهد. من هم اگر جای او بودم، این تصمیم را می گرفتم. اگر قرار بود ما فقط در این دیدار ملی پوشان را داشته باشیم و بازی بعد که شانس صعودمان است نباشند، چه نیازی بود ملی پوشان بیایند. مثل این می ماند که همه تخته سنگ ها را فتح کنی و به آخری که می رسی همه را بزنی و بشکنی. از نظر من معنی ندارد ملی پوشان قبل از بازی با الهلال به تیم ملی بروند.

وی در پایان درباره اینکه گفته می شود دوره کرانچار تمام شده است، تصریح کرد: کرانچار به غیر از امسال در طول دورانی که در سپاهان بوده هر سال یک جام آورده. او مربی خوبی است و چون خودش بازیکن بوده، می داند چطور باید با بازیکن رفتار کند. مطمئن باشید او مربی خوبی است و اینطور نیست که مشتری نداشته باشد.

     
آی اسپورت
2014-04-16 10:40:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر