فهرست
سیدجلال سپاهان را تهدید کرد؛ به دادگستری شکایت می‌کنم
سیدجلال سپاهان را تهدید کرد؛ به دادگستری شکایت می‌کنم

سیدجلال سپاهان را تهدید کرد؛ به دادگستری شکایت می‌کنم

آی اسپورت - سید جلال حسینی مدافع ملی‌پوش پرسپولیس از زمان بازی در سپاهان از این تیم طلب دارد. اما هنوز نتوانسته طلبش را از این باشگاه وصول کند و به همین دلیل خیلی از دست مدیران این باشگاه عصبانی است. او می‌گوید:« متاسفانه مسئولان باشگاه سپاهان بعد از این همه سال هنوز مالیات من را نداده‌اند و وقتی می‌گویم که چرا مطالباتم را نمی‌پردازید به من می‌گویند برو شکایت کن. از اداره مالیات هر روز به من زنگ می‌زنند و بعد من که از سپاهانی‌ها پیگیر می‌شوم خیلی راحت به من می‌گویند برو شکایت کن! مطمئن باشید اگر ممنوع الخروج شوم کاری با آقایان انجام می‌دهم که هیچ وقت یادشان نرود.
 
مطمئن باشید اگر مطالباتم را ندهند به همه جا حتی مراجع قضایی بیرون از فوتبال و دادگستری شکایتم را خواهم برد. کمیته انضباطی اگر وجود خارجی دارد باید مطالبات من را از سپاهان بگیرد. ما 3 بار سپاهان را قهرمان کردیم. آیا این معرفت است که این کار را با من انجام می‌دهند؟»

حسینی البته از باشگاه نفت تهران هم طلب دارد اما خودش گفته با نفتی‌ها صحبت‌های دوستانه‌ای داشته و قرار نیست از آن‌ها شکایت کند.

کد خبر:9402
  ۱  
آی اسپورت
2016-07-31 11:14:08
نظر دهید

۱ نظر
-
يكشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۳۳
مافیای سپاهان همینه دیگه مسئله اصلا پول نیست چندین و چند برابر پول مالیات سید رو دادن به حاج صصفی پولکی مشکل احساس گردن کلفتی مسئولین بی وجدان سپاهانه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر