فهرست
و سرانجام توافق بزرگ؛ محرز به آرسنال می‌رود
و سرانجام توافق بزرگ؛ محرز به آرسنال می‌رود

و سرانجام توافق بزرگ؛ محرز به آرسنال می‌رود

آی اسپورت - سرانجام توافقات لازم برای انجام انتقال بزرگ صورت گرفت و سران باشگاه آرسنال بر سر آنچه «مسائل شخصی» نامیدند با ریاض محرز، ستاره الجزایری لسترسیتی به توافق رسیدند. به زودی قرارداد همکاری امضا می‌شود. البته هنوز توافق قطعی درباره میزان دستمزد و مدت قرارداد صورت نگرفته که به گفته رسانه‌های انگلیسی برای توافق در این زمینه‌ها زمان زیادی صرف نخواهد شد. 
 
اگر اوضاع مطابق انتظار پیش برود، ونگر در ادامه پروژه‌های بلندپروازانه‌اش پس از خرید ژاکا، هولدینگ و آسانو، چهارمین خرید و در واقع اولین صید بزرگ تابستانی خود را به چنگ می‌آورد. سرمربی آرسنال اعلام کرده تیمش تا پایان فصل نقل و انتقالات تابستانی چند خرید عمده و کاربردی انجام می‌دهد.

کد خبر:9402
  ۱  
آی اسپورت
2016-07-31 11:55:03
نظر دهید

۱ نظر
(برزو) یا (برزو 4&9)
يكشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۲۸
تایید نکنید فقط خودتون بخونید // از آی اسپورت محترم خواهش میکنم کامنت هایی که با اسم کاربری (برزو ) یا (برزو 4&9) ارسال میشه براتون تایید نکنید. یکی داره از اسم من سواستفاده میکنه و کامنت میذاره اگه فردا این کامنت ها از لحاظ قضایی دردسر شد خود شما مسئولش هستید. من در کامنت های قبلی بحث کری رو مطرح میکردم اما در کامنتهای جدیدی که به اسم من تایید کردید به همسر مرحوم نوروزی و اون کودک سرطانی یاسین کلی فحاشی شده و من راضی نیستم.// این کامنت رو تایید نکنید فقط خودتون بخونید.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر