فهرست
شوخی برانکو با افشای قراردادها؛ همسرم فارسی بلد نیست
شوخی برانکو با افشای قراردادها؛ همسرم فارسی بلد نیست

شوخی برانکو با افشای قراردادها؛ همسرم فارسی بلد نیست

آی اسپورت - برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل فولاد خوزستان شرکت کرد و درباره این بازی و مسائل دیگری که این روزها حول و حوش تیمش مطرح می‌شود صحبت کرد.
 
*فردا با فولاد بازی داریم. دیداری که همیشه نتیجه اش نامشخص بوده است. فولاد یکی ازتیم هایی است که در 5سال اخیر جزو موفق ترین ها بوده است. آنها در چند سال اخیر در لیگ قهرمانان آسیا حضور داشتند. آنها می خواهند جبران شکست پیشین خودشان مقابل ما را داشته باشند. فولاد تیم بسیار هجومی است. آنها مربی شان را تغییر دادند. ما کاملا واقفیم که این دیدار برای ما آسان نخواهد بود. من قبلا هم عرض کردم که سه امتیاز بازی با سایپا زمانی ارزش دارد که فردا هم فولاد را ببریم. ما از گزینه قهرمانی شانه خالی نمی کنیم و به چیزی جز قهرمانی فکر نمی کنیم. وظیفه خودمان می دانیم که با بازی زیبا و امتیازات خوب شادی را به هواداران هدیه کنیم. تماشاگران از ما بازی زیبا می خواهند. کمال کامیابی نیا و وحید امیری مصدومیت جزئی داشتند و باید ببینیم تا چه حد جدی است. اما بازیکنان ما بسیار آماده هستند.
 
*سال گذشته تیمی که بیشتر از همه در مساله داوری ضرر کرد پرسپولیس بود. ما نه شکایت کردیم و نه داد و بیداد کردیم. همیشه اعتقاد دارم که داوران هم ممکن است اشتباه کنند. اصلا به این مسائل وارد نمی شوم و دوست دارم بهترین بازی تیمم را انجام دهیم.
 
*نمی‌دانم با اجازه چه کسی قراردادها افشا شده است. اینها مسائل شخصی هر فرد است. من قبلا هم عرض کردم نه دلیلی برای شرمساری دارم. حتی همسرم هم نمی‌داند قرارداد من در ایران چقدر است. خوشبختانه به این دلیل است که او فارسی بلد نیست و نمی تواند این قراردادها را بخواند. با این اقدام ها برای افراد و بازیکنان مشکل می سازند. اینها مسائلی است که می توان حتی علیه شان شکایت کرد.
 
*هیچ بازیکنی بدون مشورت بنده وارد باشگاه نمی شود. ما بعضی بازیکنان را نتوانستیم بگیریم. رضائیان نخواست در ایران بازی کند و به ترکیه رفت. بعضی دیگر به تیم های دیگر رفتند. اما من از کادرم راضی ام. من از همه بازیکنانم راضی هستم. من ساسان انصاری را می خواستم و از مدیرعامل باشگاه خواهش کردم تا با او به توافق برسند. ما برای او احترام قائلیم. او حرفه ای کار می کند و طبیعی است که مورد استفاده قرار خواهد گرفت. معلوم نیست فردا بازی می کند یا نه اما من از او کاملا راضی هستم.
 
 
*باردیگر از لوبانف تشکر می کنم به خاطر کمک هایی که به ما ارائه داد. او هفت ماه برای ما زحمت کشید اما او متاسفانه ملی پوش ازبکستان است و مشکل شخصی داشت. این بازیکن از باشگاه خواهش کرد در صورت امکان آزادش کنند. لوبانف اگر نمی رفت از لحاظ روحی دچار مشکل می شد. تا 48 ساعت آینده جایگزین او مشخص خواهد شد. درویش وند را داریم که آینده روشنی دارد اما به دنبال دروازه بان دوم هستیم.
 
*رضائیان خواسته که زندگی ورزشی اش را این گونه ادامه دهد و از طریق باشگاه های خارجی فوتبالش را توسعه دهد. او بازیکن جاه طلب و با ارزشی است. سال گذشته 5 گل برای ما به ثمر رساند.  ما الان تیم را بسته ایم. طبق مقررات فدراسیون فوتبال ایران ما 18 بازیکن بالای 23 ساله مان را جذب کرده ایم. من برای رضائیان آرزوی موفقیت می کنم.
 
 
*آقای گولچ تجربه قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا را دارد و در تیم ما خواهد ماند. شاید بعدا اتفاقاتی رخ دهد. ایشان فعلا بازیکن ما هستند. درباره دروازه بان هم گفتم که تا 48 ساعت آینده همه چیز مشخص خواهد شد. تا آنجا که می دانم مدیربرنامه دویکوویچ آلمانی است و نمیدانم این خبرها از کجا درز کرده است.  

کد خبر:9402
  ۱  
آی اسپورت
2016-07-31 12:57:58
نظر دهید

۱ نظر
پدر برزو
يكشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۲۴
عشقی پروفسور :*
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر