فهرست
یادداشت روز: دیگر وقت درخشش بیل مقابل بارسا فرا رسیده است
یادداشت روز: دیگر وقت درخشش بیل مقابل بارسا فرا رسیده است

یادداشت روز: دیگر وقت درخشش بیل مقابل بارسا فرا رسیده است

آی اسپورت - رکوردی که گرت بیل در راه پیوستن از تاتنهام به رئال مادرید در نقل و انتقالات ثبت کرد، توقعات را از او بسیار افزایش داده بود. او اما پاسخی خوب به این توقعات داد و در فصل اول حضورش در مادرید بسیار تاثیر گذار و جالب توجه عمل کرد. با این حال دو نمایش او در ال کلاسیکو نتوانست هواداران رئال را راضی کند. با توجه به غیبت احتمالی رونالدو در ال کلاسیکوی چهارشنبه، وظیفه ی بیل نسبت به گذشته بسیار سنگین تر شده است. دیگر همه از بازیکن 100 میلیونی فلورنتینو پرس انتظار درخشش در ال کلاسیکو را دارند. بیل تا اینجا 19 گل و 15 پاس گل در کارنامه ی خودش ثبت کرده است.


http://hqdesktop.net/wallpapers/l/1680x1050/85/gareth_bale_real_madrid_goal_1680x1050_84817.jpg

کارلو آنجلوتی پیرامون غیبت رونالدو در دیدار چهارشنبه گفت: " غیبت رونالدو همواره سخت خواهد بود. اما این مسئله پایان همه چیز نیست. ما بازیکنان خوب و با اعتماد به نفسی در اختیار داریم که نشان داده اند بدون رونالدو نیز می توانند پیروز شوند. فرصت خوبی برای آن ها فراهم شده تا در این فینال شایستگی های خود را بیش از پیش نشان دهند."

http://www.squawka.com/news/wp-content/uploads/2013/12/REU_1912677.jpg


با توجه به شرایط به وجود آمده، سرمربی ایتالیایی همه ی فکر و ذکرش را روی درخشش بیل معطوف کرده است.پس از 2 شکست پیاپی مقابل بارسا، اهمیت دیدار چهارشنبه برای هواداران و بازیکنان رئال چند برابر شده است.

بیل در ال کلاسیکوی اول خود از آمادگی کامل برخوردار نبود. او پیش فصل را از دست داده بود و از مصدومیت های اندکی نیز رنج می برد. با این حال در ترکیب قرار گرفت ولی مطابق انتظار نتوانست نمایش خوبی از خود ارائه دهد. انجلوتی از بیل در آن دیدار به عنوان مهاجم نوک استفاده کرد اما به نظر می رسد که بیل در کناره ها و علی الخصوص سمت راست راحت تر بازی می کند. او همچنین می تواند در سمت چپ به جای رونالدو انجام وظیفه کند.

در ال کلاسیکوی دوم بیل در سمت راست خط میانی قرار گرفت. همچون تیمش او نیز شروع امیدوار کننده ای داشت اما در نهایت نتوانست فرم خوب خودش را در طول بازی  حفظ کند. از 13 باری که به سمت دروازه ی بارسلونا حمله ور شده بود تنها توانست خروجی 1 ضربه در چارچوب را از خود ثبت کند.


https://static-secure.guim.co.uk/sys-images/Sport/Pix/columnists/2013/11/30/1385846098530/Gareth-Bale-009.jpg


پس از شکست در برابر بارسا و سویا، بیل در 5 بازی اخیر خود 5 بار موفق به گلزنی شده است. رکوردی در سطح کلاس جهانی و بازیکنی همچون رونالدو. با این حال او چهارشنبه کار سختی بدون رونالدو در برابر بارسا پیش رو خواهد داشت. بیل برای اینکه دل هواداران رئال را بیش از پیش به دست آورد و همچنین جواب منتقدان انتقال گران قیمت خود را بدهد، باید ستاره ی ال کلاسیکوی چهارشنبه باشد

     
آی اسپورت
2014-04-16 10:55:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر