فهرست
شما بنویسید: آیا با انتشار مبلغ قرارداد بازیکنان موافقید؟
شما بنویسید: آیا با انتشار مبلغ قرارداد بازیکنان موافقید؟

شما بنویسید: آیا با انتشار مبلغ قرارداد بازیکنان موافقید؟

آی‌اسپورت- مجید جلالی در کنفرانس مطبوعاتی پیش از مسابقه امروزش از عدم نیاز به منتشر شدن رقم قرارداد فوتبالی‌ها می‌گوید. او معتقد است نیازی نیست که همه بدانند در جیب فوتبالی‌ها چقدر پول وجود دارد. برانکو ایوانکوویچ هم از این داستان به شوخی عبور می‌کند. برانکو می‌گوید که خوشبختانه خانمش بلد نیست فارسی بخواند و نمی‌داند که پروفسور قراردادی چند میلیاردی با پرسپولیس بسته است. سایر فوتبالی‌ها هم بر این باورند که مگر کسی می‌داند که سایر مشاغل چه درآمدی دارند که حالا درآمد فوتبالی‌ها در سایت سازمان لیگ قرار می‌گیرد.
نظر شما چیست؟ آیا موافق پرده‌برداری از رقم قرارداد فوتبالی‌ها هستید؟ نظرتان را برای ما بنویسید.کدخبر: 9407
  ۶  
آی اسپورت
2016-07-31 13:22:41
نظر دهید

۶ نظر
برزو 4&9
يكشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۳۸
اون دوتا چاقال اوکراینی واسه چی باید 3 میلیارد از بیت المال بگیرن!؟ من که راضی نیستم. خانواده ی اون مرحوم دوپینگی چرا باید قرارداد این فصلش رو هم از باشگاه(از بیت المال) بگیرند؟ اون که زیر خاک خوابیده! چرا این سرویس ها رو به کارگرهای بدبخت نمیدن!؟ چرا باید با فرزند اون دوپینگی مرحوم قرارداد ببندند!؟ لعنت به این فوتبال کثیف
خالیفسور چسخور
يكشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۴۲
قطعا موافقم مخصوصا با انتشار مبلغ قرارداد مربیان چون اینجوری معلوم شد چقدر از پول نفت این مملکت داره ریخته میشه تو خیک اون چسخور دیپلم ردی کروات
-
يكشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۱۳
100%%%%%
-
يكشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۳۹
فهمیدن یا نفهمیدنش دردی رو دوا نمیکنه برا ما
تیراختور چی 50 ساله
يكشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۵۳
کاملا مخالفم . اگر هر یک از این فوتبالیستها بلایی سرشان اومد مثل شادروان مصطفی قصاب یا محمد پارسا ، آیاکسی ریالی به خانواده یا به خود این بازیکنان میدهد . نوش جونشون . انتشار قرارداد بازیکن و مربی کار پسندیده و خوبی نیست .
mohra1350@yahoo.com
دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۴۲
هرچند برخی از مدیران 15 الی 30 برابر ما حقوق می گیرند ولی بالاخره یک نهاد را مدیریت می کنند. باید آن قدر حقوق بازیکن ها پایین بیاید که اگر عرضه دارند بروند در لیگ های اروپایی بازی کنند وگرنه به همین حقوق ها قانع باشند.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر