فهرست
باورنکردنی: رضاییان از ریزه‌اسپور جدا شد
باورنکردنی: رضاییان از ریزه‌اسپور جدا شد

باورنکردنی: رضاییان از ریزه‌اسپور جدا شد

آی اسپورت- تنها چند روز بعد از به ثمر رساندن اولین گل با پیراهن ریزه‌اسپور در یک دیدار تدارکاتی، رامین رضاییان در تصمیمی عجیب قراردادش را با این باشگاه ترکیه‌ای فسخ کرد. مدافع راست تیم ملی ایران که این روزها تبدیل به غیرقابل پیش‌بینی‌ترین فوتبالیست ایرانی شده، چند هفته قبل به صورت یک طرفه قراردادش را با باشگاه پرسپولیس فسخ کرده بود تا به ریزه اسپور بپیوندد و دقایقی پیش قراردادش را با باشگاه ترک نیز فسخ کرد تا آینده نامشخصی داشته باشد. رامین در صفحه اینستاگرام‌اش به پایان همکاری با ریزه اسپور بعد یک از جلسه طولانی اشاره کرده و تصویری نیز از خودش با لباس پرسپولیس منتشر کرده تا به شایعه‌های بازگشت احتمالی به تیم سابق دامن بزند. قرمزهای پایتخت که مدتی قبل در مواجهه با مهدی طارمی کوتاه آمدند و او را دوباره به خدمت گرفتند، حالا شاید این رفتار را با رامین رضاییان نیز تکرار کنند و دوباره فرصت پیوستن به پرسپولیس را پیش روی او قرار بدهند. هنوز مشخص نیست که چرا مهدی طارمی و رامین رضاییان ناگهان قید حضور در فوتبال ترکیه را زدند و از قرارداد با ریزه اسپور عبور کردند. رضاییان در نوشته اینستاگرامی‌اش هیچ توضیحی در مورد دلیل جدایی‌اش نداده و تنها وعده داده است که به زودی در این مورد به مخاطبان‌اش توضیح خواهد داد. حالا باید در انتظار حرکت بعدی بازیکنی باشیم که در زمان کمتر از یک ماه، دو قراردادش را در دو باشگاه در دو کشور مختلف فسخ کرده است! 


کدخبر:9405
  ۹  
آی اسپورت
2016-07-31 13:51:32
نظر دهید

۹ نظر
علی
يكشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۰۴
اسطوره واقعی پرسپولیس همینه خخخخخ
مسائل خانوادگی پرسپولیس دخالت نکنید بخصوص کیسه های 4 سوراخه
يكشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۱۴
دیپورت شد عزیزم نه جدا. یک ماه تست داد و دیپورت شد چون از اول هم نمی خواستنش و طارمی را می خواستند.
برزو
يكشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۱۴
دمش گرم واسه دربی میخوایم جفتشون باشن. همین که واسه یه ماه سوژه ی ما استقلالی ها رو جور کردند لنگی ها رو مسخره کنیم کافی بود. این دربی معلوم میشه سرور کیه.
(برزو) یا (برزو 4&9)
يكشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۲۷
تایید نکنید فقط خودتون بخونید // از آی اسپورت محترم خواهش میکنم کامنت هایی که با اسم کاربری (برزو ) یا (برزو 4&9) ارسال میشه براتون تایید نکنید. یکی داره از اسم من سواستفاده میکنه و کامنت میذاره اگه فردا این کامنت ها از لحاظ قضایی دردسر شد خود شما مسئولش هستید. من در کامنت های قبلی بحث کری رو مطرح میکردم اما در کامنتهای جدیدی که به اسم من تایید کردید به همسر مرحوم نوروزی و اون کودک سرطانی یاسین کلی فحاشی شده و من راضی نیستم.// این کامنت رو تایید نکنید فقط خودتون بخونید.
-
يكشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۴۳
باشگاه لنگ فقط از نظر تبانی و مافیا به یونتوس شبیه و دیگر هیچ . انشاالله امسال استقلال با دهمین قهرمانیش تو دهن این جماعت نون به نرخ روز خور میزنه . اسطوره های پرسپولیس (اگه اسطوره ای داشته باشه ) باید زار زار به حال خودشون گریه کنند که اسطوره های جدید تیمشون با فحش میرن با سلام و عشق بازی برمیگردن ! هرچند ریشه همشون تو یه خاکه خخخخخ
بد جوری بوی سوختگی میاد وای وای وای
يكشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۲۷
آخه کیسه کش بد بخت کسی نیست بگه اگه تو اسطوره داشتی الفرناز جونت اسطورت نمیشد اونم با تزریق و دوپینگ
چقدر پر رو هستند این جماعت دلااااک
-
يكشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۴۳
اگر برگشت باید یه قرارداد بلند مدت بدون بند و تبصره با قیمت معقول باهاش ببندند
امید کوکبی
يكشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۰۴
بعد از قرارداد حاج صفی و بازگشت رامین و مهاجرت سجاد برخلاف خواست قبلی کیسه ها، کماکان کیسه سوزی ادامه دارد :))))))
پدر برزو
يكشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۰۵
نیا خونه ما رو کاریم :)
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر