فهرست
ویسی: در سپاهان انقلاب کردم
ویسی: در سپاهان انقلاب کردم

ویسی: در سپاهان انقلاب کردم

آی‌اسپورت- عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از بازی مقابل نفت حاضر شد.


* خوشحالم که حاج صفی به تیم ما پیوسته است. در جلسه ای که با وی داشتم  گفتم که حاج صفی را بعد از محرم نگه دارند که خوشبختانه این اتفاق افتاد. خوشحالم که می توانیم تیم خوبی را راهی میدان کنیم.


* ما در سپاهان یک انقلاب به وجود آوردیم. مسئولان باشگاه و ما از این وضعیت راضی هستیم. انشاالله خدا کمک کند و مردم حمایت کنند تا به نتیجه برسیم. ما تمام تلاش مان را از هفته اول می کنیم تا به نتیجه مطلوب برسیم. صد در صد از فصل پیش بهتر نتیجه می گیریم اما تلاش می کنیم تا در بالای جدول حضور داشته باشیم.


* مقابل پدیده شرایط خوبی نداشتیم و این بازی را واگذار کردیم اما امیدوارم با درس گرفتن از آن بازی با امتیاز به اصفهان برگردیم. نفت در سال های اخیر جزو تیم های بسیار خوب بود. الان هم که آقای دایی سرمربی تیم شان شده قدرت شان بیشتر شده است. نفت تیم قابل احترامی است.


کدخبر:9412
  ۳  
آی اسپورت
2016-07-31 13:59:04
نظر دهید

۳ نظر
علی کچـــل
يكشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۰۵
حالا در جواب دو روز دیگه هوادارای زردک هم تورو خواهند ...
(برزو) یا (برزو 4&9)
يكشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۲۷
تایید نکنید فقط خودتون بخونید // از آی اسپورت محترم خواهش میکنم کامنت هایی که با اسم کاربری (برزو ) یا (برزو 4&9) ارسال میشه براتون تایید نکنید. یکی داره از اسم من سواستفاده میکنه و کامنت میذاره اگه فردا این کامنت ها از لحاظ قضایی دردسر شد خود شما مسئولش هستید. من در کامنت های قبلی بحث کری رو مطرح میکردم اما در کامنتهای جدیدی که به اسم من تایید کردید به همسر مرحوم نوروزی و اون کودک سرطانی یاسین کلی فحاشی شده و من راضی نیستم.// این کامنت رو تایید نکنید فقط خودتون بخونید.
-
يكشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۱۸
آخر این انقلاب خودت سرنگون میشی ساده ال
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر